alt

Lāzerdermatoloģija

Fotoatjaunošana ar lāzeru

Fotoatjaunošana ir jaunākā metode cīņā ar ādas novecošanu, kas rodas, samazinoties kolagēna daudzumam ādā. Fotoatjaunošana palīdz novērsts pigmentācijas izmaiņas: pigmenta plankumus, vasaras raibumus, vecuma izraisīti plankumus, melazmas, rētās un strijās esošo bālo pigmentāciju.

Ar jaunāko aleksandrīta lāzeri GentleLase Pro tiek likvidēti pigmenta plankumi, bet lāzera pulsu iedarbībā stimulējama kolagēna un elastīna šķiedru dēļ notiek fotoatjaunošanās, jeb fotorejuvenizācija, kā arī izlīdzinās un atjaunojas āda.

Pieteikties uz konsultāciju

SEJAS UN ĶERMEŅA ĀDAS FOTOATJAUNOŠANA – FOTOREJUVENIZĀCIJA AR LĀZERI

Aleksandrita-lazers-GentleLaseProFotoatjaunošana uzlabo ādas struktūru un, pateicoties lāzera staru enerģijai, likvidē pigmenta plankumus – tiek atjaunota vienmērīga ādas krāsa un stimulēta kolagēna sintēze. Āda kļūst tvirta, gluda un skaista. Atjaunošana ar lāzeru pieskaitāma vieglām, ādu saudzējošām procedūrām. Tā ir netraumējoša, ātra un blaknes neradoša procedūra. Tās laikā netiek noņemts augšējais ādas slānis, bet ar lāzera pulsiem vienkārši tiek stimulēti fibroblasti, kuri veicina elastāna un kolagēna ražošanu. Šādā veidā tiek sintezēts jauns kolagēns. Notiek ādas atjaunošana. 

Fotoatjaunošanas procedūras mūsu klīnikā tiek taisītas ar aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro, pasaules medicīnas aprīkojuma ražošanas līdera – kompānijas Syneron-Candela (ASV).

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA?

lazerepilacijaFotoatjaunosānas procedūra ar aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro ir netraumatiska procedūra.

Procedūra sākas ar to, ka āda tiek notīrīta. Jums tiks uzliktas aizsargbrilles.

Pateicoties DCD integrētai ādu atdzesējošai, aizsargājošai sistēmai, nav nepieciešamaatvēsinoša želeja.

Gaismas aplikators tiek piespiests pie ādas, pēc tam tiek sūtīts atslābinošs, īss lāzera pulss. Šajā brīdī sajutīsiet siltuma kairinājumu. Pēc tam lāzera aplikators tiek pārcelts uz blakus laukumu, līdz tiek apstrādā visas ādas virsma.

 

KĀ ĀDA IZSKATĪSIES PĒC PROCEDŪRAS?

Āda kļūs sārta, jutīsiet siltuma sajūtu. Apsārtums un siltuma jušana pēc procedūras ir normālas ādas reakcijas, kuras pāries dažu stundu laikā. Ja uz ārstētā apvidus bija pigmenta plankumi, tie uz dažām dienām kļūs tumšāki, tad nokritīs, atstājot gludu ādu.

Āda izlīdzināsies 24 stundu laikā, pēc katras procedūras arvien vairāk nostiprinoties. Ļoti retos gadījumos pacienti var ievērot vieglu vaigu pietūkumu, kas var saglabāties dažas dienas.

Fotorejuvenizācija ar lāzeru nav kosmetoloģiska, bet gan ārstnieciska procedūra – pēc procedūras aktivizējas ādas asinsrite, par aptuveni 30% uzlabojas kolagēna sintēze, tiek veicināta ādas dabiskā reģenerācija. Šo iemeslu dēļ ieteicams 2–3 procedūru kurss, lai likvidētu pigmenta plankumus un atjaunotu ādu.

Procedūra efektīvi likvidē pigmenta plankumus un novērš ādas novecošanās pazīmes.

Pirms procedūras ar ārstu apspriedīsiet savas vēlmes un rezultātus, ko vēlaties panākt.

Lai panāktu maksimālo  efektu, iespējams apvienot fotoatjaušanu ar citām klīnikas procedūrām – atkarībā no pacienta vēlāmajiem rezultātiem.  Piemēram, fotoatjaunošanu var veiksmīgi apvienot ar tādām procedūrām, kā filleru, hialurānskābes injekcijas, mīmikas grumbu korekcija ar injekcijām, frakcionētā ādas atjaunošana ar FraxelDual vai CO2Re lāzeriem, ādas atjaunošana ar plazmoliftingu (PRP), bezoperācijas ādas nostiepšana ar Thermage CPT. Mūsu ārsti ieteiks Jums labākās metodikas vai to apvienojumu Jūsu vēlamo rezultātu sasniegšanai!

Procedūras veic kvalificēti ERA ESTHETIC lāzerdermatoloģijas ārsti.

Lai uzzinātu vairāk par fotoatjaunošanu ar aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro, pierakstītos uz konsultāciju vai procedūru, zvaniet uz klīniku pa tālruni +371 25711117.

Fotoatjaunošana ar Aleksandrīta lāzeru

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Fotoatjaunošana visai sejas zonai
398.00
Akcijas cena -50%!
199.00
Fotoatjaunošana kakla zonā
100.00
Fotoatjaunošana dekoltē zonā
200.00
Fotoatjaunošana augšdelmi (abas rokas)
170.00
Fotoatjaunošana apakšdelmi (abas rokas)
100.00
Fotoatjaunošana abām rokām
230.00
Fotoatjaunošana plaukstu virspusēm
100.00

skatīt visas

AKCIJAS

Sejas fotoatjaunošana un pigmentācijas noņemšana ar atlaidēm līdz pat 50%

Īpašs piedāvājums sejas fotoatjaunošanai un pigmentacijas noņemšanai ar lāzeru! 

Lasīt vairāk