Ārstu konsultācijas

Dermatologu konsultācijas

Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnika Rīgā piedāvā pieredzējušu dermatologu konsultācijas. Mūsu ārsti palīdzēs Jums atrast optimālus risinājumus ādas problēmu ārstēšanai, kā arī ādas atjaunošanai un kopšanai.

Labs dermatologs – tas ir ārsts, kas spēj piemeklēt labāko ārstēšanas līdzekli savam pacientam – īsāko, efektīvāko un drošāko. Mūsu ārstu zinašanās un pieredzi šī mērķa sasniegšanā papildina klīnikas tehnoloģijas un plašs pakalpojumu spektrs, kas ļauj novērst praktiski jebkuru ādas problēmu.

 

Pieteikties uz konsultāciju

Pateicoties klīnikas mūsdienīgajam tehniskajam aprīkojumam, mūsu dermatoloģi pēc konsultācijas gatavi nodrošināt mūsu pacientiem pilnvērtīgu ādas kopšanu un tās problēmu atrisināšanu, piemērojot ādas ārstēšanas zelta standartus.

Kādas problēmas risina dermatologs?

Dermatologs – ārsts, kas speciālizējas uz ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu. Pieredzējis ārsts dermatologs spēj nodrošināt efektīvu ārstēšanu un pacientam traucējošo ādas problēmu novēršanu. Mūsu klīnikā strādā pieredzējuši ārsti dermatologi, kuri palīdzēs Jums noteikt efektīvu ādas slimību dabu un nodrošinās kvalitatīvu ārstēšanu.

Klīnikas pieredzejušie ārsti veic ādas slimību diagnostiku un nodrošina turpmāko to ārstēšanu – medikamentozu vai ar lāzeriem.

adas-izmeklesanaBūsiet laipni gaidīti uz mūsu dermatologu konsultācijām saistībā ar šādām ādas problēmām:

• akūtas un hroniskas ādas slimības;
• ādas veidojumi (dzimumzīmes, kārpas, papillomas u.c.) – ar dermaskopisko izmeklējumu;
• ādas un nagu sēnīšslimības;
• sejas ādas slimības (Acne vulgaris, Acne rosacea, periorāls dermatīts);
• ādas strutainas un vīrusu saslimšanas (furunkuloze, herpes vīrusu infekcijas u.c.);
• ādas parazitārās slimības (kašķis, pedikuloze, demodikoze u.c.);
• ādas psoriāzes.

Sadarbībā ar E.Gulbja Laboratoriju mēs nodrošinām saviem pacientiem arī visus nepieciešamos laboratoriskos izmeklējumus, noņemot materiālus analīzēm uz vietas klīnikā. 

E.Gulbja-laboratorija

Pēc pacienta vēlmes konsultācijas laikā dermatologs var noņemt materiālus bakterioloģisko, hematoloģisko, histoloģisko vai citu laboratorisko izmeklējumu veikšanai. Par materiālu noņemšanu analīzēm klīnika iekasē papildu maksu, bet  laboratorisko izmeklējumu cena atbilst E.Gulbja laboratorijas cenrādim.

Mūsu ārsti nokonsultēs Jūs arī par ādas kopšanas jautājumiem, ieteiks tam piemērotos līdzekļus, palīdzēs sastādīt ādas efektīvas atjaunošanas plānu.

Era Esthetic klīnikas dermatologiem ir plaša pieredze ādas problēmu diagnostikā un ārstēšanā, ādas atjaunošanā un tās priekšlaicīgas novecošanas novēršanā.

Mēs strādājam tā, lai nodrošinātu mūsu klientiem labākos estētiskos rezultātus, kā arī zināšanās par savu ādu un tās vajadzībām.

Dermatologu konsultācijas mūsdienīgā un komfortablā klīnikā nodrošinās Jums efektīvus risinājumus ādas ārstēšanai un atjaunošanai. 

Konsultācijas un izmeklējumi

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
ĀRSTU KONSULTĀCIJAS
Dermatologa konsultācija
50.00-70.00*
*Atkarībā no ārsta darba apjoma (ieskaitot apakšā norādītās cenas par dermatoskopiju, ādas slimību diagnostiku, recepšu izrakstīšanu)
- 1-3 ādas veidojumu dermatoskopija
10.00
- 4-5 ādas veidojumu dermatoskopija
15.00
- Visu ādas veidojumu dermatoskopija
30.00
Dermatoskopija ar Fotofinder (piemaksa pie konsultācijas un dermatoskopiskās pārbaudes cenas; neatkarīgi no veidojumu skaita)
10.00
- Ādas slimību diagnostika un terapijas plāna izstrāde, ieskaitot recepšu izrakstīšanu
10.00
Atkārtota dermatologa konsultācija**
40.00
LABORATORISKIE IZMEKLĒJUMI
**Par atkārtoto konsultāciju uzskatāma konsultācija pie ārsta, kura tiek veikta 6 nedēļu laikā pēc iepriekšējās konsultācijas, par to pašu problēmu, pie tā paša ārsta
Laboratorisko izmeklējumu cenas – saskaņā ar E.Gulbja laboratorijas un/vai Akadēmiskā histoloģijas laboratorijas cenrāžiem
Materiālu noņemšana, nosūtīšana laboratoriskiem izmeklējumiem: uzsējums (āda)
5.00
Materiālu noņemšana, nosūtīšana laboratoriskiem izmeklējumiem: mikroskopija
5,00
Materiālu noņemšana, nosūtīšana laboratoriskiem izmeklējumiem: uzsējums (nagi)
10.00
Materiālu noņemšana, nosūtīšana laboratoriskiem izmeklējumiem: asins ņemšana
10,00
Shave biopsija (ieskaitot histoloģisko izmeklēšanu)
25.00
Punch biopsija (ieskaitot histoloģisko izmeklēšanu)
70.00
Punch biopsija ar šuvi (ieskaitot histoloģisko izmeklēšanu)
85.00
KOSMETOLOGU KONSULTĀCIJAS
Kosmetologa konsultācija
30.00
skatīt visas

AKCIJAS