alt

Lāzerdermatoloģija

Asinsvadu uz ķermeņa ārstēšana ar lāzeru GentleYAG

Traucējošus asinsvadu bojājumus, piemēram, zvaigznītes vai tīklojumus uz ķermeņa, droši un ātri var likvidēt mūsu klīnikā ārstniecīskajās procedūrās ar lāzeru GentleYAG Pro.

GentleYAG teicami tiek galā ar zilas krāsas asinsvadu tīklojumiem vai teleangiektāziju uz kājām un citur uz ķermeņa. Savukārt sarkano asinsvadu ārstēšanai uz sejas piedāvājam procedūras ar citu efektīvu lāzeru – VBeam Perfecta

Pieteikties uz konsultāciju

Kas ir GentleYAG Pro Laser, un kāpēc tas piedāvā drošu ārstēšanu?

GentleYAG sistēma ir augstas jaudas garo impulsu neodīma lāzers Nd:YAG. Tas ir efektīvs aprīkojums asinsvadu ārstēšanai, kura efektivitāte un drošība pierādīta gan klīniskajos pētījumos, gan daudzu gadu ārstu praksē visā pasaulē.

Syneron Medical Ltd logo

 

Šī lāzersistēma ir uzņēmuma Syneron-Candela (ASV) ražojums. Syneron-Candela ir pasaulē atzītais medicīnas lāzeru tehnoloģiju tirgus līderis, tā ražotais aprīkojums bieži tika atzīts par zelta standartu daudzās dermatoloģijas procedūrās, un GentleYAG nav uzņēmums. GentleYAG saņēma FDA sertifikāciju kā efektīvs un drošs medicīnas aprīkojums.

Kā darbojas lāzerterapija?

Lāzers ražo augstas intensitātes gaismas staru, kas iekļūst dziļi ādas audos, kur tas rada kontrolētu daudzumu mērķtiecīga terapeitiskā siltuma. CANDELA patentētā dinamiskā dzesēšanas sistēma (DCD) aizsargā ādas virsējo slāni ar dzesējošu kriogēna devu. Garo impulsu lāzers kopā ar DCD dzesēšanu nodrošina vislabvēlīgāko terapiju ar minimālu blakusiedarbību.

gentleyag-fda

Kā notiek procedūra?

Lai pasargātu acis no lāzera gaismas, Jums uzliks acu aizsargu. Ārsts lāzera ierīces uzgali vērsīs uz apstrādes virsmām. Pirms un pēc katra lāzera impulsa uz ādas tiks uzsmidzināts dzesējošais kriogēns. Terapijas ilgums var svārstīties no dažām minūtēm līdz vienai stundai – atkarībā no apstrādājamās ādas virsmas lieluma.

gentleyag-procedure

Vai šī lāzerprocedūra ir sāpīga?

Procedūra ir pietiekami komfortabla, bet dažiem pacientiem lāzera impulss var radīt nelielu diskomfortu, ko dažkārt raksturo kā īslaicīgas dedzināšanas sajūtu uz ādas. Šie simptomi parasti izzūd dažu sekunžu laikā, un DCD dzesēšanas sistēma tos mazina.

Cik procedūras jāveic?

Procedūru skaits ir atkarīgs no vēlamās terapijas un Jūsu ādas stāvokļa. Apmatojuma likvidēšanai ir nepieciešamas vairākas procedūras, jo metode ir iedarbīga tikai tad, ja matiņa folikula ir savā aktīvajā augšanas fāzē. Citām indikācijām ir nepieciešamas tikai no vienas līdz trīs procedūrām. Individuālo lāzerterapijas procedūru efektivitāti un skaitu ietekmē daudzi ārstējamās kaites faktori.

Kādi piesardzības pasākumi man jāveic pēc procedūras?

Pēc lāzerterapijas jāizvairās no saules ietekmes, izmantojot saules aizsargkrēmu (SPF 30 vai vairāk). Pirmajās dienās pēc procedūras apstrādāto vietu nedrīkst intensīvi mazgāt. Ārsts var Jums ieteikt vēl papildu piesardzības un kopšanas pasākumus.

Asinsvadu ārstēšana ar lāzeru

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Viena kapilāra likvidēšana
43.00
Zona ap degunu
72.00
Akcijas cena -20%!
57.60
Visa deguna zona
100.00
Akcijas cena -20%!
80.00
Vaigi
130.00-202.00
Akcijas cena -20%!
104.00-161.60
Virslūpas zona
42.00
Akcijas cena -20%!
33.60
Zods
72.00
Akcijas cena -20%!
57.60
Piere
87.00
Akcijas cena -20%!
69.60
Visas sejas zona
575.00
Akcijas cena -60%!
230.00
Augšstilbi
203.00-290.00
Apakšstilbi
203.00-232.00
Ceļgalu zona
87.00
Ķiršu angioma, hemangioma
70.00
Sarkano kapilāru, asinsizplūdumu likvidēšana uz ķermeņa 1cm2
43.00