Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Hydrafacial sadarbības projekts ar Dženiferu Lopesu – beidzot Latvijā

Populārā skaistuma tehnoloģija Hydrafacial sadarbībā ar pasaules superzvaigzni Dženiferu Lopesu un viņas ādas kopšanas līniju JLO Beauty, ieviesa jaunu procedūru neatkārtojamam sejas mirdzumam ar JLO Beauty būsteri. Beidzot šis pakalpojums ir pieejams Eiropā, un tagad arī Latvijā!

No šodienas Latvijā, Era Esthetic klīnikā, ir pieejams jauns Hydrafacial būsteris no JLO Beauty – inovatīvs skaistuma serums, kas sola uzlabot un barot ādu, nodrošinot tūlītēju, pārsteidzošu mirdzumu.

Iedvesmojoties no JLO Beauty vislabāk pārdotā seruma “That JLo Glow Serum”, jauns Hydrafacial sērums apvieno abu zīmolu zināšanas. Bagātināts ar JLo patentēto olīvu kompleksu, lai padarītu ādu gludāku un mitrinātu, būsteris satur arī trīsfermentētu esenci, kas atbalsta kolagēna ražošanu, kā arī niacinamīdu, kas padara sejas krāsu gaišāku un vienmērīgāku. Turklāt šis serums ir piesātināts ar antioksidantiem, lai aizsargātu ādu no vides agresīvās ietekmes.

Stāstot par sadarbību ar Hydrafacial, JLO Beauty dibinātāja Dženifera Lopesa izteica savu sajūsmu, sakot: “Man vienmēr ir paticis saņemt Hydrafacial procedūras, un jaunā JLO Beauty būstera pievienošana Hydrafacial procedūrai ir mans jaunais slepenais ierocis, lai paceltu JLO mirdzumu jaunajā līmenī”.

Apvienojot Hydrafacial patentēto vortex fusion tehnoloģiju ar citu Hydrafacial sērumu kompleksu, JLO Hydrafacial būsteris teicami strādā ar visiem ādas tipiem, sniedzot sejai ikonisko JLo mirdzumu.

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ