Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Eiromelanomas dienā ERA ESTHETIC klīnikā norisināsies bezmaksas dzimumzīmju diagnostika

2015.gada 13.maijā Latvijā notiks Eiromelanomas diena – diena, kad ādas slimību profilaksei un diagnostikai tiek veltīta īpaša uzmanība. Jauna Rīgas lāzerdermatoloģijas klīnika ERA ESTHETIC Eiromelanomas dienas ietvaros piedāvā bezmaksas ādas diagnostiku, kura savlaicīgas veikšanas gadījumā var izglābt Jūsu dzīvi!

Melanoma ir ādas vēža veids, ar kuru pasaulē saslimst arvien vairāk cilvēku. Viens no galvenajiem melanomas attīstības iemesliem ir UV starojums – gan dabiskais (saules stari), gan mākslīgais (solārijos saņemtais). Saslimšana ar melanomu sastopama visu vecumu grupās – gan vecāku cilvēku, gan jauniešu vidū, bet ir vērts atzīmēt, ka melanoma ir izplatītākais ļaundabīga audzēja veids, ar kuru saslimst jaunie cilvēki.

Melanomas profilaksei ir ieteicama virkne pasākumu, tostarp:

  • atteikums no solāriju apmeklēšanas un pārmērīgas sauļošanas;
  • aizsardzība no UV stariem (aizsargkrēmu lietošana, galvas aizsardzība ar cepuri un acu aizsardzība ar saules brillēm aktīvas saules laikā);
  • ādas veidojumu (nevusu) novērošana, jo tie var būt slimības pazīmes.

Gadījumā, ja uz ādas veidojas nevusi (dzimumzīmes), kurus raksturo nepareiza, nesimetriska forma ar nelīdzenām malām un nevienmērīgu nokrāsu, nepieciešams apskatīt šādu veidojumu ar dermatologa palīdzību, lai pārliecinātos, ka tam nav ļaundabīga rakstura.

Mūsu klīnikā 13.maijā var iziet bezmaksas melanomas diagnostiku pēc iepriekšējā pieraksta, piezvanot pa tālruni +371 25711117.

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ