Mūsu eksperti

Dr. Med. Olga Zaikovska
Dermatoloģe-kosmetoloģe

BIOGRĀFIJA

Dr.Med. Olga Zaikovska absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultāti un vēlāk Doktorantūru.

Savu pieredzi estētiskajā medicīnā daktere regulāri papildina ar jaunām zināšanām un prasmēm, tai skaitā dermatoskopijā, lāzerterapijā, mezoterapijā, darbā ar fileriem un botulīnu, plazmoliftingā (PRP) un citās injekciju metodes.

Klasisko dermatoloģijas vērtību piekritēja ar padziļinātu interesi estētikas un anti-age jomā. Eiropas Dermatovenerologu asociācijas, Latvijas Dermatologu biedrības un Latvijas Dermoskopijas biedrības locekle.

Latvijas Dermatovenerologu asociācijas biedre.

PROCEDŪRAS

Dr. Jeļena Rutkovska
Dermatoloģe-kosmetoloģe

Biogrāfija

Daktere Jeļena Rutkovska absolvējusi Rīgas Medicīnas akadēmiju (specialitāte – ārsts), kā arī pabeigusi J. Asara Rīgas Kosmētikas skolu (specialitāte – kosmetologs). Ieguvusi dermatovenerologa sertifikātu Latvijas Dermatologu asociācijā.

Savu daudzu gadu praksi dermatoloģijā pastāvīgi papildina ar jaunām zināšanām, tai skaitā mezoterapijas, revitalizācijas jomā, darbā ar Juviderm, Princess, Mezoestetique, Aesthetic Dermal filleriem un citiem injekciju preparatiem, PRP (plazmoliftings). Apguvusi atjaunošanas un ādas defektu novēršanas metodiku ar frakciju lāzeru CO2Re, fotoatjaunošanas metodi ar aleksandrīta GentleLase Pro lāzeru, termoliftinga metodiku Thermage CPT, asinsvadu ārstēšanas metodi ar VBeam Perfecta lāzeru.

Latvijas Dermatovenerologu asociācijas biedre

Procedūras

Dr.Alena Soha
Dermatoloģe

Biogrāfija

Dr. Alena Soha ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti un Baltkrievijas Valsts Meidicīnas Universitāti. 

Dr. Soha nepārtraukti ceļ savu kvalifikāciju dažādos dermatoloģijas un veneroloģijas virzienos.  Tai skaitā ādas diagnostikā, dermatoskopijā, dažādu ādas slimību ārstēšanā, nagu sēnītes ārstēšanā, CO2 lāzera piemērošanā  ādas frakcionētajā atjaunošanā. Bez tam Dr.Sohai ir liela pieredze injekciju metodēs ādas atjaunošanā: filleru, botulīna injekcijās, biroevitalizācijā u.c. 

Dr. Soha ir Latvijas Dermatovenerologu Asociācijas un Eiropas Dermatoloģijas un Veneroloģijas Akadēmijas locekle.

PROCEDŪRAS

Dr. Marina Pugo
Dermatoloģe

Biogrāfija

Dr. Marina Pugo ir absolvējusi Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti dermatologa venerologa specialitātē. 

Dakterei ir plaša pieredze klasiskajā dermatoloģijā: vispārēja dermatoloģijā un veneroloģijā, dermoskopijā, dermatoonkoloģijā, dermatoloģiskajā ķirurģijā, bērnu dermatoloģijā, dermatopatoloģijā, dermatofarmakoloģijā, immunodermatoloģijā.
Dr.Marina Pugo savā ārstnieciskajā praksē apguvusi daudzas lāzerdermatoloģijas metodes (Er:YAG, Nd:YAG, Q-Swich, Co2, Alexandrite, Diod, Rubin lāzeri, IPL, VBeam, elektrokoagulācija).
Dr.Pugo sekmīgi strādā arī estētiskajā dermatoloģijā, ieskaitot mezoterapijas, biorevitalizācijas metodes, botulīna toksīna, PRP un filleru injekcijas.

PROCEDŪRAS

Dr. Dmitrijs Malošiks
Dermatologs

BIOGRĀFIJA

Dr.Dmitrijs Malošiks absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti un ieguvis ārsta grādu.

Ir vairāku zinātnisko publikāciju līdzautors. Savu pieredzi un zināšanās regulāri papildina, piedaloties dermatoveneroloģijas konferencēs, kongresos un semināros.

Eiropas Dermatoloģijas un Veneroloģijas akadēmijas un Latvijas Dermatovenerologu biedrības biedrs.

PROCEDŪRAS

Dr.Anete Ezeriņa
Dermatoloģe

BIOGRĀFIJA

Daktere Anete Ezeriņa ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti un ieguvusi ārstes kvalifikāciju dermatoveneroloģes specialitātē, pēc tam ieguvusi papildu izglītību dermatoloģijas jomā Itālijas universitātē “Modena and Regio Emilia” ERASMUS+ programmas ietvaros. Anete Ezeriņa ir apguvusi dažādas lāzerārstēšanas metodes medicīnā un dermatoloģijā, izglītojusies mezoterapijas, biorevitalizācijas jomā. Guvusi zināšanas un pieredzi darbā ar lāzermetodikām asinsvadu bojājumu, ādas defektu un psoriāzes ārstēšanā, ādas atjaunošanā ar lāzeru.

Dr.Ezeriņa regulāri piedalās konferencēs, simpozijos un semināros, nepārtraukti paplašinot savas zināšanas un iemaņas jaunāko estētiskās medicīnas tendenču jomā.

Eiropas Dermatovenerologu asociācijas biedre, Latvijas Dermatovenerologu asociācijas biedre, Starptautiskās dermatoskopijas asociācijas biedre.

PROCEDŪRAS

Dr. Natālija Gerula
Dr. Natālija Gerula
Dermatoloģe-kosmetoloģe

BIOGRĀFIJA

Daktere Natālija Gerula absolvējusi Mečņikova Ļeņingradas Medicīnas institūtu (specialitāte – ārsts). Sertificētais ārsts imunologs un dermatologs.
Dr.Gerulai ir ar plaša pieredze dermatoloģijas, kosmetoloģijas, veneroloģijas, imunoloģijas jomās.

Daudzu gadu praksē apguvusi dažādas ādas ārstēšanas un atjaunošanos metodes, tai skaitā estētiskoun homeopātisko mezoterapiju, plazmaliftingu (PRP), ķīmisko pīlingu tehnoloģiju, ādas frakcionēto atjaunošanu ar lāzeru, pigmentācijas plankumu likvidēšanas tehniku ar lāzeru, asinsvadu ārstēšanas metodiku ar lāzeru, termoliftingu ar Thermage CPT.

Latvijas dermatologu un kosmetologu asociācijas biedre, Latvijas Imunologu asociācijas biedre.

Publikācijas žurnālos «Latvijas Arsts», Kosmetik Baltikum.

PROCEDŪRAS

Dr. Anna Sviridova
Dermatoloģe

BIOGRĀFIJA

Dr. Anna Sviridova izgājusi apmācības P.Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultātē; absolvējusi Latvijas Universitāti ar dermatoveneroloģijas specialitātē. Šveicē viņa apliecinājusi ārsta kvalifikāciju (M.D.), Itālijā (Milānā) izgājusi rezidentūru Dermatoloģijas specialitātē. 

Guvusi papildu dermatoloģisko izglītību, tostarp dermaskopijas kursā (Grāca, Austrija), triholoģijas kursā (Boloņa un Florence, Itālija), apguvusi dažādus lāzerārstēšanas metodikas medicīnā, ķirurģijā un dermatoloģijā, izgāja apmācības estētiskajā kosmetoloģijā, mezoterapijā, biorevitalizācijā. Guvusi zināšanās un pieredzi darbā ar lāzermetodikām asinsvadu bojājumu, ādas defektu ārstēšanā, ādas atjaunošanā ar lāzera.

Eiropas Dermatovenerologu asociācijas biedre, Internacionālās Dermaskopijas asociācijas biedre, Eiropas Lāzerdermatoloģijas asociācijas biedre, Itālijas Triholoģijas asociācijas biedre,Itālijas Neinvazīvās Diagnostikas Dermatoloģijā asociācijas biedre, Eiropas Kosmētiskās un Estētiskās Dermatoloģijas asociācijas biedree. 

PROCEDŪRAS 

Dr. Vjačeslavs Moisejenko
Ķirurgs

BIOGRAFIJA

Dr. Vjačeslavs Moisejenko – sertificēts vispārējās prakses ķirurgs, kas specializējas PRP, proktoloģija, fleboloģijā.

Dr.Moisejenko ir plaša pieredze, inovatīvas plazmoterapijas metodikas (PRP) piemērošanā vispārējā ķirurģijā un koloproktoloģijā, kā arī lāzerķirurģijas jomā fleboloģijā, koloproktoloģijā un estētiskajā medicīnā.

Latvijas ķirurgu asociācijas, Baltijas flebologu asociācijas, Latvijas Onkologu asociācijas, Latvijas Kolorektālo ķirurgu asociācijas, Eiropas koloproktologu sabiedrības, Latvijas flebologu biedrības biedrs.

PROCEDŪRAS

 PRP terapija locītavu un citu veselības traucējumu ārstēšanai
Asinsvadu bojājumu ārstēšana ar lāzeru 
• Ķirurģiska dzimumzīmju likvidēšana 

DR. Valērija Magomedova
Ginekoloģe reproduktoloģe

BIOGRĀFIJA

Dr. Valērija Magomedova ir pieredzējusi ginekoloģe reproduktoloģe, neauglības ārstēšanas speciāliste. Daktere ir ESHRE (Eiropas Reprodukcijas un embrioloģijas biedrība) locekle, Latvijas Cilvēka Reprodukcijas Biedrības valdes priekšsēdētāja. Mūsu klīnikā Dr. Magomedova veic gan ginekologa konsultācijas, gan progresīvas intīmās atjaunošanas lāzerprocedūras

PROCEDŪRAS

Zarema Smoljakova
Kosmētiķe

ZAREMA SMOĻAKOVA

ZAREMA SMOĻAKOVA ir speciāliste ar bagātu pieredzei un zināšanām, kas absolvējusi Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu kosmētiķa specialitātē, kļūstot par skaistuma terapijas speciālistu ar medicīnisko izglītību.

Zarema ir Latvijas Kosmētikas un kosmetologu asociācijas LKKA biedre, sertificēta aparatūras, injekciju un terapeitiskās kosmetoloģijas speciāliste ar starptautisku CIDESCO diplomu.

Zarema Smoļakova ir sertificēta, pieredzējusi speciāliste daudzu injekciju metožu piemērošanā ādas atjaunošanai. Zerema nodrošina mūsu pacientiem teicamu ādas kopšanu, tai skaita ar mediciniskām indikācijām (rozācija, akne, problēmatiskas ādas kopšana) un ādas atjaunošanu, katram piemeklējoto atbilstošāko instrumentu – lai tās būtu hidrodermabrāzijas (HydraFacial), skāpekļa terapijas vai injekciju procedūras (biorevitalizācija vai mezoterapija).

PROCEDŪRAS

HydraFacial, kompleksa ādas kopšanas procedūra ādai
Intraceuticals, skābekļa terapija sejai
Ādas injekciju mezoterapija
Ādas injekciju biorevitalizācija
• Ādas injekciju bioremodelācija (Profhilo)

 

Liāna Blaževiča
Kosmētiķe

BIOGRĀFIJA

Diplomētā kosmetoloģe Liāna Blaževiča pabeigusi mācības Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā, bijusi praksē Šveices Clinique La Prairie. Studējusi vienā no pasaules vadošajiem centriem medicīnas pētījumu jomā – Kalifornijas Universitātē Sanfrancisko.

Lai gan Liānai Blaževičai ir vairāk nekā desmit gadus ilga praktiskā darba pieredze, viņa katru gadu paaugstina kvalifikāciju dažādās estētiskās medicīnas jomās, ieskaitot mezoterapiju un citas injekciju metodikas, ir apguvusi genomikas kursu, ir sertificēta ādas kopšanas aparātmetodikas HydraFacial speciāliste.

Katru gadu paaugstina kvalifikāciju mācību centrā Innoаestetics Spānijā, apmeklē starptautiskās specializētās izstādes, seminārus un simpozijus, kur piedalās pasaules vadošo speciālistu meistarklasēs un iepazīstas ar jaunumiem skaistumkopšanas industrijā.

Procedūras

LieneNastevica
Liene Nasteviča
Ķermeņa estētikas speciāliste

BIOGRĀFIJA

Ķermeņa estētikas speciāliste Liene Nasteviča absolvējusi Sarkanā Krusta Rīgas medicīnas koledžu, pēc tam – Rīgas Stradiņa universitāti, ambulatorās māsas pamatspecialitātē.

Sertificētā ķermeņa korekcijas un celulīta ārstēšanas VelaShape metodikas speciāliste, mezoterapijas speciāliste, kura apguvusi ķermeņa konturēšanas un atjaunošanas injekciju metodikas.

PROCEDŪRAS

Oļesja Karčevska
Kosmetoloģe, Ķermeņa estētikas speciāliste

BIOGRĀFIJA

Oļesja Karčevska absolvējusi Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu kosmētiķa specialitātē, Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas koledžu medmāsas specialitātē.

Oļesja Karčevska ir sertificēta HydraFacial un VelaShape speciāliste. Apguvusi zināšanas un iemaņas un nepārtrakti ceļ savu kvalifikāciju dažādās estētiskās medicīnas nozarēs, tai skaitā mezoterapijā, biorevitaliziācijā un citās injekciju un kosmētiskajās metodēs. 

Procedūras

Aparātprocedūra ādas kopšanai, tās tīrīšanai un atjaunošanai – HydraFacial
VelaShape procedūras ķermenim 
• Carita procedūras ķermenim
Mezoterapija
Biorevitalizācija
• Lāzera biorevitalizācija
• Lāzerepilācija