alt

Lāzerdermatoloģija

Frakcionētā ādas atjaunošana ar Fraxel DUAL lāzeru

Fraxel DUAL – jaunas atjaunošanas jaunās iespējas!

Nenovecojoša āda, ādas atjaunošana ar lāzeru – estētiskās medicīnas brīnums. XXI gs. medicīnas tehnoloģijas strauji attīstās un daudzas ķermeņa kopšanas procedūras, kas pirms desmit gadiem šķita neiespējamas, šodien ir daudzu cilvēku neatņemama dzīves sastāvdaļa. Jau tagad iespējams likvidēt ādas defektus, izlīdzināt grumbas un atjaunot ādu…

Šodien ERA ESTHETIC lāzerdermatoloģijas klīnika piedāvā veikt ādas atjaunošanu ar visjaunāko Fraxel grupas lāzeru Fraxel DUAL1550/1927 nm(ražotājs: Solta Medical, Inc., ASV). Tas ir divkāršas iedarbības un efekta frakciju lāzers, kas atjauno sejas un ķermeņa ādu, izlīdzina tās krāsu un novērš ādas trūkumus.

Pieteikties uz konsultāciju
Fraxel Dual Latvija

ĀDAS ATJAUNOŠANA

Ādas novecošanās noris visos ādas slāņos, tādēļ grumbu, rētu, striju un citu ādas bojājumu likvidēšanai ar ādas virsējā slāņa procedūrām, kurās netiek sasniegti dermas slāņi, vien nepietiek. Ar jauno Fraxel Dual lāzeru ir iespējams atjaunot visus ādas slāņus, kas nosaka krāsu, elastību un strukturālās īpašības, palīdz sasniegt ādas savilkšanas – „liftinga” efektu, likvidēt ādas novecojuma izteiktās pazīmes bez ķirurģiskās iejaukšanās. Fraxel Dual 1550/1927sniedz jaunas iespējas – ne vien skaistu un estētisku izskatu, bet arī ārstniecisko spēku: procedūrās veidojas jaunas un veselas šūnas, āda atjaunojas un izlīdzinās.

FRAXEL DUAL 1550/1927 – DIVU LĀZERU IEDARBĪBA VIENAS PROCEDŪRAS LAIKĀ

Fraxel Dual 1550/1927 nm lāzers ir ievērojami uzlabota jaunāko Fraxel lāzeru versija. Šajā lāzerā ir apvienotas divas Fraxel lāzeru sistēmas: pirmo reizi estētiskajā medicīnā1550nm Erbium lāzeram (agrākajam Fraxel re:Store), kurš iedarbojas uz ādas dziļajiem slāņiem, ir pievienots jaunais 1927nm Tulio lāzers – ādas virskārtas atslāņošanai un atjaunošanai, pigmentācijas korekcijai. Unikālā divu viļņu garumu kombinētā lāzertehnoloģija pilnībā atjauno ādu, būtiski izmainot kā ādas virsmas, tā arī tās dziļākos slāņus:

  • 1550 nm lāzera stars iedarbojas uz dermu līdz 1,6 mm dziļumam un veicina dabiskā elastīna un kolagēna ražošanu, veidojas jauns šķiedru tīkls, atjaunojas tā blīvums tas ir dziļā ādas slāņa pamats. Šī procesa rezultātā āda kļūst stingrāka, elastīgāka, tiek koriģētas rētas, izlīdzinās ādas reljefs, līnijas un grumbas;
  • 1927 nm lāzera vilnis iedarbojas uz epidermas virskārtu līdz 0,3 mm dziļumam un uzlabo ādas ārējo izskatu– veicina virsslāņa struktūras atjaunošanos, izlīdzina ādas krāsu, likvidē pigmentāciju. Jaunais Tuliovilnis ļauj ārstēt ar lielāku efektivitāti un likvidēt dažādas ar pigmentāciju saistītas ādas problēmas.

KĀDA IR FRAXEL frakcionētĀS ĀDAS ATJAUNOŠANAS ATŠĶIRĪBA NO CITĀM ATJAUNOŠANAS PROCEDŪRĀM?

Estētiskajā medicīnā ir divi lāzeru tipi: ablatīvie un neablatīvie. Ablatīviem lāzeriem ir augsta temperatūra, to darbības laikā tiek vaporizēti audi, noņemts ādas virsslānis, atvērta rētas virspuse. Tiek iegūti labi rezultāti, tomēr šai metodikai raksturīgās ilgās pēcprocedūras perioda un izteikto blakusparādību dēļ tā mūsdienās tiek reti izmantota. Neablatīvie lāzeri, lai arī neizraisa blakusparādības, ir mazefektīvi ādas strukturālajām pārmaiņām – grumbu, striju, rētu koriģēšanai, ādas atjaunošanai.

Fraxel lāzera ārstniecisko procedūru laikā siltumiedarbība tiek vērsta nevis uz visu ādas virsmu, bet gan uz atsevišķām tās mikrofrakcijām, jo mikroskopiskie lāzera stari atjauno ādu pa daļām, nebojājot apkārtējos audus. Tā tiek veicināta ātrāka ādas sadzīšana un atjaunošanās, bet pēcprocedūras periods ir minimāls un saudzīgs ādai. Tas ļauj Fraxel sasniegt ablatīvu lāzeru iedarbības rezultātu ar neablatīviem lāzeriem raksturīgo drošību.

KĀDĒĻ FRAXEL LĀZERS?

Fraxel ir pirmais frakcionētās fototermolīzes izgudrotājs un līderis šajā nozarē. Ar lāzerapatentēto tehnoloģiju tiek sasniegti efektīvi rezultāti, un tas tiek uzskatīts par zelta standartu FRAKCIONĒTajā ādas atjaunošanā. Ar šo lāzeru iegūtie rezultāti tiek pielīdzināti tādiem, kas agrāk tika sasniegti ar ļoti agresīvām metodikām.

Šī lāzera procedūras ir vienas no populārākajām pasaulē, un tās ar visjaunāko Fraxel re:store DUAL lāzeru var veikt jau šodien. Fraxel Dual lāzerprocedūras tiek ieteicamas no 30 gadu vecuma vai pēc nepieciešamības – strukturālo ādas izmaiņu gadījumos.

KĀDAS IR JAUNĀ FRAXEL DUAL1550/1927 LĀZERA PRIEKŠROCĪBAS?

  • 1927 nm Tulio vilnis ir radīts pēc jauna principa, un Fraxel Dual ir vienīgais1927 nm viļņa lāzers.Viļņa izmantošana terapijānodrošina efektīvus rezultātus ar mazāku procedūru skaitu un mazāku enerģijas daudzumu.
  • Augšējo un dziļāko ādas slāņu atjaunošana vienas procedūras laikā.
  • Īsāks procedūras laiks.
  • Uzlabotā skenera konstrukcija un lielāks laukums palielina procedūru efektivitāti par 25%, tās ir ērti veicamas arī lielām ādas zonām.
  • Mūsu klīnikā tiek izmantota oriģinālā integrētāZimmer Cooling sistēma, kas atdzesē iedarbības vietu, tādēļ pacientam tiek nodrošināts maksimāls komforts arī tad, ja procedūra notiek jutīgās vietās, piemēram, sejas, krūšu, kakla, roku, pēdu vai plakstiņu zonā.

KĀ NOTIEK ĀDAS ATJAUNOŠANA AR FRAXEL DUAL 1550/1927 LĀZERU?

Šajā sistēmā integrētais Smart Scanning ir viedais informācijas nolasītājs. Vispirms ādu noskenē un nosaka tai nepieciešamos patentētos Fraxel Dual tehnoloģijas lāzerārstniecības parametrus. Lāzera stars tiek fokusēts, un mikroskopiskie lāzera gaismas kūlīši iekļūst ādā, likvidējot vecās šūnas. Atkarībā no ādas platības epidermai un dermai tiek raidīti daudzi tūkstoši šādu kūlīšu, kurus dēvē arī par mikrotermālām* ārstnieciskām zonām (MTZ). Lāzera stara iedarbības vietu ieskauj veselā, nebojātā āda, kuras veselās šūnas sāk dalīties, līdz ieņem likvidēto šūnu vietu. Tiek veicināta ātrāka ādas sadzīšana, izmantojot ādas atjaunošanās dabiskos procesus, un stimulēts gan virsējo, gan arī dziļāko audu atjaunošanās process un veselu šūnu struktūru rašanās. Tā tiek veicināta jaunākas, veselīgākas ādas veidošanās, kas aizstāj bojāto audu vietu.

FRAXEL RE:STORE DUAL DARBĪBA

fraxel_science_1_0 fraxel_science_2_0 fraxel_science_3_0 fraxel_science_4_0
„Gudras skenēšanas”  sistēma nosaka individuālus ārstēšanas parametrus Mikroskopiskie lāzera gaismas kūlīši iekļūst ādā, likvidējot vecās šūnas Fraxel gaismas enerģija veicina kolagēna dabisko ražošanu, atjaunojot ādu Tiek palaists ādas atjaunošanas process, likvidējot grumbiņas, pigmentāciju, rētas

 

 

 

 

 

Frakcionētā ādas atjaunošana notiek pa daļām. Vienas procedūras laikā tiek atjaunots apmēram 20 līdz 35% ādas. Tātad pēc pilna procedūru kursa tiek atjaunota visa āda. * Mikrotermālās zonas ir ādas kanāliņi, kuru diametrs ir apmēram 1/10 no mata diametra.

Скриншот 2015-02-22 13.52.43

 KĀDAS ĀDAS PROBLĒMAS TIEK RISINĀTAS AR FRAXEL DUAL LĀZERU?

Tas ir ideāls veids novecojušas sejas vai ķermeņa ādas izskata atjaunošanai, dabiskās krāsas atgūšanai, skaistas ādas efekta iegūšanai, ādas nostiepšanas – „liftinga” efekta iegūšanai. Ar šo lāzeru tiek koriģētas grumbas, īpaši ovālās, pie acīm, uzacīm, lūpām, zoda, vaigiem un citās vietās, kā arī koriģētas ādas paplašinātās poras, novecojusī un saules bojātā āda, epidermas un dermas strukturālās izmaiņas.

Ar Fraxel Dual lāzeru tiek koriģētas arī dažādas ādas pigmentācijas izmaiņas: lentigo, vasaras raibumi, saules, vecuma plankumi, melazma, aktīniskā keratoze, kā arī dažāda tipa rētas: pinņu, ķirurģiskās, apdegumu, atrofiskās, hipertrofiskās un citas rētas un ādas strijas.

KĀDAM NOLŪKAM PAREDZĒTS 1927 NM TULIO VILNIS?

1927 nm Tulio lāzera vilnis ir radīts ādas virsējo slāņu atjaunošanai, ādas virsmas korekcijai. Tā ir vadošā tehnoloģija dažādas hiperpigmentācijas, tostarp grūti ārstējamas – saules, vecuma plankumu, melazmas, aktīniskās keratozes, ādas bojājumu – likvidēšanai.

Fraxel Dual ir piemērots visiem ādas pigmentācijas tipiem. Lāzera stars tiek ievadīts ādas slānī ar lokalizētu pigmentu, to likvidē un atjauno ādu. Jau septiņu līdz desmit dienu laikā pēc pirmās procedūras ir novērojama būtiska pigmenta mazināšanās. Pigmentācijas likvidēšanai parasti pietiek ar vienu vai divām procedūrām. 

KĀDA IR FRAKCIONĀLĀS ĀDAS ATJAUNOŠANAS LĀZERA FRAXEL DUAL IEDARBĪBA?

Fraxel Dual lāzera procedūru rezultāti progresē pakāpeniski, tie ir pamanāmi gan uzreiz, gan progresē vairāku mēnešu laikā. Uzreiz pēc procedūras aktivizējas ādas atjaunošanās un pārstrukturēšanās procesi. Iedarbība ir intensīva, to var novērot uzreiz pēc procedūras – āda kļūst stingrāka, izlīdzinās smalkās grumbas, pieaug ādas elastība, rodas ādas „liftinga” efekts.

Vidēji vienu līdz triju nedēļu laikā pēc procedūras āda operācijas vietā kļūst maigāka, līdzenāka, elastīgāka, uzlabojas tās tonuss.

Atjaunotā āda kļūst pamanāmāka pēc diviem trijiem mēnešiem, bet iedarbība progresē vismaz pusgadu pēc procedūras. Tā kā tiek veicināta kolagēna dabiskā ražošana, bet dziļajos audu slāņos notiek dabiski atjaunošanās procesi, ādas struktūra triju līdz sešu mēnešu laikā turpina uzlaboties. Šajā laikā jaunais kolagēns un elastīns aizvieto bojātos audus un dod ārstniecisko efektu.

Pēc pilna procedūru kursa āda iegūst dabisku nokrāsu, kļūst līdzena, izlīdzinās pat lielās grumbas. Šāds atjaunošanās procesa rezultāts ir atjaunota, stingra un skaista āda.

KĀ ĀDA IZSKATĪSIES UZREIZ PĒC ATJAUNOŠANAS PROCEDŪRAS?

Apsārtums un pietūkums ir normāla ādas reakcija un ilgst vienu līdz trīs dienas. Pēc procedūras ieteicams mitrināt ādu vairākas reizes dienā. Pēc vairākām dienām pamanīsit ādas virsējā slāņa atslāņošanos, ādas atjaunošanos un svaigu sārtumu. Tas ilgs apmēram trīs dienas, bet vēlāk, pēc piecām līdz desmit dienām, ādas krāsa kļūst dabiska. Apmēram desmitajā dienā āda izskatās ievērojami līdzenāka. 

VAI FRAKCIONĒTĀS ĀDAS ATJAUNOŠANAS PROCEDŪRAS IR SĀPĪGAS?

Pirms frakcionālās ādas atjaunošanas tiek dota lokāla anestēzija, bet procedūras laikā mūsu klīnikā papildus tiek izmantota integrētā atdzesēšanas sistēma, kas ar vajadzīgo intensitāti atvēsina epidermu pirms un pēc katra raidītā impulsa, tādēļ diskomforts tiek samazināts līdz minimumam. Ārstēšanas laikā vairums pacientu sajūt vieglu dzelšanu vai palielinātu siltumu. Siltuma sajūta pēc procedūras ilgst vēl pāris stundu. Pati procedūra atkarībā no izvēlētā apvidus un impulsu jaudas ilgst 30 līdz 60 minūtes.

IETEIKUMI ĀDAS ATJAUNOŠANAI PĒC FRAXEL DUAL LĀZERPROCEDŪRAS

Divu nedēļulaikā pēc procedūras ir nepieciešams intensīvi mitrināt ādu, pēc procedūrām jāizvairās no ādas traumām, ādu kairinošām vielām, saules vannām, nelietot saules aizsargkrēmu ar SPF 30 vai lielāku filtru.

VAI FRAKCIONĒTĀS ĀDAS ATJAUNOŠANAS PROCEDŪRAS IR DROŠAS?

ASV Pārtikas un medikamentu administrācija (angl. FDA) apstiprina tikai tādus lāzerus, kuru klīniskā drošība un efektivitāte ir pierādīta. Fraxel lāzerprocedūru drošība un iedarbība ir pierādīta zinātniskos pētījumos. Fraxel lāzeri ir ieguvuši 20 pozitīvus FDA novērtējumus, par tiem ir izdoti vairāk nekā 100 zinātniskie raksti.

Frakcionētās ādas atjaunošanas lāzerprocedūras drīkst veikt tikai ārstimedicīnas klīnikās, kas izgājuši speciālas apmācības un ir sertificēti lāzerprocedūrām.

KĀDĀS ZONĀS TIEK VEIKTA FRAKCIONĒTĀ ĀDAS ATJAUNOŠANA AR FRAXEL DUAL?

Ar šo lāzeru procedūras var veikt jebkādam ādas tipam visās ķermeņa daļās: sejas zonā, tostarp ap acīm, kakla, dekoltē, roku, plaukstu, gurnu un citās zonās, bet ar jaunās versijas Fraxel Dualaplikatoru procedūru ir ērti veikt arī lieliem ķermeņa laukumiem.

CIK FRAKCIONĒTĀS ĀDAS ATJAUNOŠANAS PROCEDŪRU IR JĀVEIC UN CIK BIEŽI?

Procedūru skaits ir atkarīgs no vēlamā rezultāta, ādas stāvokļa, dzīvesveida un citiem faktoriem. Efektīvi rezultāti ir redzami jau pēc pirmās procedūras, tomēr klīniskie pētījumi rāda, ka, lai pilnībā atjaunotu ādu, ir nepieciešamas vidēji trīs līdz piecas procedūras ar triju līdz četru nedēļu starplaiku.

Katrs gadījums ir īpašs, tādēļ par paredzamo rezultātu, procedūru daudzumu un citiem ar procedūru saistītiem jautājumiem vajadzētu konsultēties ar ārstu. Tulio viļņa lielās efektivitātes dēļ pigmentācijas likvidēšanai parasti pietiek ar vienu vai divām procedūrām.

VAI DRĪKST VEIKT ARĪ CITAS SKAISTUMA PROCEDŪRAS?

Fraxel Dual procedūras ir savienojamas ar citām ādas un skaistuma procedūrām – mezoterapiju, biorevitalizāciju, botulīna toksīna injekcijām, hialuronskābes injekcijām, plazmoliftingu un citām estētikas procedūrām.

Ārsts konsultāciju laikā  palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko procedūru un labāko risinājumu Jūsu ādas problēmām, saskaņos procedūru gaitu.

Svarīgi: ādas pigmentācijas veidojumi var būt gan labdabīgi, gan arī ļaundabīgi, tādēļ noteikt pigmentācijas izmaiņas un piemērot ārstēšanu drīkst tikai ārsts. Lāzerprocedūras drīkst veikt tikai speciāli apmācīti un lāzerprocedūrām sertificēti ārsti.

Procedūras veic tikai kvalificēti un lāzerprocedūrām sertificēti Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnikas ārsti dermatologi.

 

Frakcionēta ādas atjaunošana ar FRAXEL RE:STORE DUAL

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Frakcionēta atjaunošana acu zonā
650.00
Frakcionēta atjaunošana pieres zonā
410.00
Frakcionēta atjaunošana vaigu zonā
390.00
Frakcionēta atjaunošana zoda zonā
330.00
Frakcionēta atjaunošana visai sejai
1500.00
Frakcionēta atjaunošana kakla zonā
600.00
Frakcionēta atjaunošana dekoltē zonā
750.00
Frakcionēta atjaunošana sejai un kaklam
1785.00
Frakcionēta atjaunošana kakla un dekoltē zonā
1215.00
Frakcionēta atjaunošana sejas, kakla un dekoltē zonā
2420.00
Frakcionēta atjaunošana plaukstu virspusēm
350.00
Frakcionēta rētu ārstēšana (1 cm2)
65.00