HydraFacial – ādas kopšana 3D režīmā

HydraFacial-gold-standardMūsu klīnika piedāvā Latvijā jaunāko ādas kopšanas aparātprocedūru HydraFacial, kura nodrošina efektīvu un delikātu ādas tīrīšanu un atjaunošanu.

Hydrafacial ir jaunākā, neinvazīva  estētiskās kosmetoloģijas aparātmetode, kas saudzīgi attīra ādu un padara to jaunāku. 

HydraFacial procedūru laikā tiek izmantoti īpaši uzgaļi HydraPeel™ ādas atmirušā slāņa noņemšanai, ādas atbrīvošanai no netīrumiem un atmirušajām šūnām. Vienlaikus, ar unikālo Vortex Fusion sistēmu tiek uzklāti mitrinoši, attīroši un antioksidatīvi serumi.

HydraFacial metodei piemīt trīskārša iedarbība uz ādu – vienas procedūras laikā āda tiek attīrīta, tai tiek veikts pīlings, komedonu ekstrakcija, antioksidantu terapija un mitrināšana.

Šādas „viss iekļauts” procedūras laikā āda vienlaikus tiek efektīvi attīrīta ar vakuumu un aktīvi mitrināta ar dažādiem aktīvajiem serumiem.

Mūsu klīnikā HydraFacial procedūra tiek veikta ar jaunākās paaudzes aparātu HydraFacial Tower, kas kļuvis pieejams pasaulē kopš 2015. gada.

Uzziniet vairāk par HydraFacial procedūrām mūsu klīnikā, kuras intensīvi mitrina un atjaunina ādu, novērš dažādas ādas problēmas un nodrošina kopšanu, kas kavē novecošanu.