Estētiskā dermatoloģija

VelaShape – сelulīta ārstēšana un ķermeņa apkārtmēra samazināšana

Vismaz 80% sieviešu ir celulīts un palielināts tauku uzkrājums. Un, protams, arī vēlme no tā visa atbrīvoties! Celulīts ir ādas stāvoklis pēc strukturālām izmaiņām ādā, kas izpaužas kā zemādas tauku slāņa uzkrājumi, kuri traucē mikrocirkulācijai un limfas drenāžai. Taukvielas izveido nelīdzenu virsmu, kas pēc izskata atgādina apelsīna mizu.

Sekojot jaunākajiem sasniegumiem zinātnē, ERA ESTHETIC klīnika ķermeņa apmēra samazināšanai un celulīta ārstēšanai piedāvā jaunākās paaudzes VelaShape II – populārāko anticelulīta masāžu pasaulē!

Pieteikties uz konsultāciju
Velashape II

VelaShape – efektīvs risinājums celulīta likvidēšanai

VelaShape ir iedarbīga kompleksā, neinvazīvā medicīnas iekārta ķermeņa apkārtmēra mazināšanai. Tā ir efektīva ELOS tehnoloģija, kas apvieno četras konturēšanas un celulīta likvidēšanas metodes.  Velashape II Latvijā

Anticelulīta masāža un ķermeņa apkārtmēra samazināšana ar VelaShape II ir pārbaudīta klīniskajos pētījumos.

VelaShape ķermeņa konturēšanas procedūru skaits pasaulē pārsniedz četrus ar pusi miljonus, katru dienu tiek veiktas 10 000 procedūras, un šie skaitļi neapstrīdami liecina par procedūras popularitāti un efektivitāti!

VelaShape II neinvazīvās un komfortablās anticelulīta masāžas laikā tiek veikta celulīta dziļā ārstēšana bez pēcprocedūras posma!

Šobrīd tas ir vienīgais aparāts, kas ir ieguvis autoritatīvās ASV medicīniskā aprīkojuma kontroles iestādes – Pārtikas un zāļu pārvaldes (Food and Drug Administration) – sertifikātu.

fda-approval

Celulīts un tā ārstēšana. Pirmā kompleksā anticelulīta masāža!

VelaShape II anticelulīta masāžas laikā uz ādu iedarbojas četras dažādas tehnoloģijas:

 1. bipolārie radioviļņi (RF);
 2. infrasarkanie stari (IR);
 3. pulsējošais vakuums;
 4. klasiskā mehāniskā masāža.

VelaShape iedarbība pierādīta klīniskajos pētījumos jau pēc četrām procedūrām.

Velashape II - 4 tehnologijas

VelaShape vienlaicīgi iedarbojas gan uz virsējiem, gan arī dziļajiem audiem, tonizē ādu, likvidē celulītu un mazina ķermeņa apmēru.

VelaShape procedūras ir veselīga alternatīva liposakcijai, droša tauku samazināšana.

ĀRSTĒ CELULĪTU UN IZLĪDZINA ĀDU VIENĀ PROCEDŪRĀ

VelaShape tehnoloģija ir ieguvusi balvu par labāko ķermeņa ārstēšanas iekārtu. VelaShape ir vienīgā anticelulīta masāža, kurā celulīta ārstēšanai un ķermeņa apmēra mazināšanai tiek izmantota kombinētā Elos tehnoloģija, kas apvieno sevī četras procedūras vienas procedūras laikā, nodrošina taukaudiem pietiekamu siltumenerģijas daudzumu straujai un iedarbīgai dziļo audu masāžai, kura atgādina karsto akmeņu masāžu:

 • infrasarkanie stari (IR) silda audus līdz piecu milimetru dziļumam;
 • bipolārie radioviļņi (RF) iedarbojas uz taukaudiem no divu līdz 20 mm dziļumam.
 • pulsējošais vakuums (+/-)
 • speciālā mehāniskā masāža izlīdzina ādu un nodrošina pietiekama siltuma daudzuma nokļūšanu konkrētos taukaudos.

Tādējādi VelaShape vienas procedūras laikā iedarbojas gan uz dziļajiem taukaudiem, pakāpeniski mazinot celulītu un ķermeņa apmēru, gan arī ar radioviļņiem izlīdzina ādas virsmu, kas pēc procedūrām izskatās gludāka!

Velashape II iedarbība

Kā VelaShape palīdz atbrīvoties no celulīta un samazināt ķermeņa apmēru?

Ar laiku celulīts un ar to saistītie audi pārvēršas daudzslāņainā problēmā. Tādēļ VelaShape ir izveidots tā, lai kombinētā infrasarkano staru un radioviļņu enerģija iedarbotos gan uz ādas virsmu, gan arī nodrošinātu ādas un zemādas dziļo audu taukšūnu, fibrozo sieniņu karsēšanu. Iedarbojoties uz taukaudiem ar infrasarkanajiem stariem (IR) un radioviļņiem (RF), tās sakarst, tiek veicināta tauku šķelšanās, kuras rezultātā samazinās taukšūnu apmērs, bet sairušais materiāls tiek pārvietots uz limfmezgliem un izvadīts dabiskā metabolisma ceļā. Vienlaicīgi iedarbojas arī pulsējošā vakuuma masāža un speciāli projektētie mehāniskās masāžas rullīši, tas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju, palielina limfu drenāžu un palīdz likvidēt vielmaiņas produktus. Ar radioviļņiem un infrasarkanajiem stariem tiek veicināta jauno kolagēna šķiedru sintēze, kļūst stingrākas jau pastāvošās kolagēna šķiedras, samazinās taukšūnas, sašaurinās to membrānas, un ļenganā un brīvā āda kļūst stingrāka, nospriegotāka.

Ar uzkrāto siltuma enerģiju process turpinās arī pēc procedūras, samazinās taukaudu un ķermeņa apjoms, palielinās limfas drenāža, vielmaiņa, mazinās taukaudu apmērs. Uzlabotā mikrocirkulācija un limfas drenāža ir būtiski veselas ādas komponenti.

Lai sasniegtu nepieciešamo ārstniecisko efektu, ir ļoti svarīgs procedūrai paredzētais laiks. Ja infrasarkano staru un radioviļņu iedarbība nebūs pietiekami ilga, taukaudi nesaņems vajadzīgo siltuma daudzumu un netiks sasniegts procedūras plānotais efekts. Atkarībā no celulīta stadijas, apmēra un radītajām problēmām augšstilba apvidum ir nepieciešams apmēram 30–40 min, sēžamvietas un vēdera apvidum apmēram 20–30 min ilga procedūra.

VelaShape un parasto anticelulīta aparātu salīdzinājums:

VelaShape aparāts celulīta un ķermeņa apmēra mazināšanai Parastie anticelulīta aparāti
Medicīnas aparāts. Procedūras tiek veiktas medicīnas klīnikās Kosmetoloģiskais aparāts. Procedūras tiek veiktas kosmētikas salonos
VelaShape ir pirmais neinvazīvaismedicīnas aparāts, kuru ir apstiprinājusi FDA (ASV Pārtikas un medikamentu administrācija) ķermeņa apmēra mazināšanai. Visi pacienti pētījumu laikā konstatēja ādas tekstūras uzlabošanos, celulīta mazināšanos un ķermeņa apmēra samazinājumu augšstilbu apvidū vidēji par 1,27–7,62 cm! Nav apstiprināts ķermeņa apmēra samazinājums.
Vienā procedūrā tiek apvienotas četras procedūras: bipolārie radioviļņi (RF), infrasarkanie stari (IR), pulsējošais vakuums un mehāniskā masāža. Tikai vakuuma un mehāniskā masāža.
Kursam ir nepieciešamas četras līdz sešas procedūras Kursa apjoms ir 10–14–20 procedūras vienu vai divas reizes gadā.
Procedūra tiek veikta reizi nedēļā. Procedūras tiek veiktas divas vai trīs reizes nedēļā
Bipolārie radioviļņi iedarbojas uz taukaudiem no divu līdz 20 mm dziļumam, infrasarkanie stari silda audus līdz piecu milimetru dziļumam, karsē taukšūnas, paātrina vielmaiņu, mazina taukšūnu izmēru, nospriego ādu, uzlabo ādas ārējo izskatu, vakuuma un mehāniskā masāža veic parastās anticelulīta masāžas uzdevumus. Secinājums: iedarbojas gan uz dziļajiem, gan arī uz virsējiem audiem. Masāža iedarbojas tikai uz virsējiem taukaudiem, nav radioviļņu un infrasarkano staru, neuzlabojas ādas ārējais izskats.
FDA to ir apstiprinājis ne vien celulīta ārstēšanai, bet arī kā pirmo aparātu ķermeņa apjoma mazināšanai!!! Pacienti priecājas par mazāku apģērba izmēru! Iedarbojas tikai uz celulītu, nav FDA apstiprinājuma par iedarbību uz ķermeņa apmēra samazināšanu
Rezultāti apstiprināti klīniskajos pētījumos jau pēc četrām procedūrām, pasaulē ir veiktas apmēram 4,5 milj. procedūras Rezultāti visbiežāk nav balstīti uz klīniskiem pētījumiem.

CIK CM ĶERMEŅA APMĒRA VAR SAMAZINĀT AR VELASHAPE?

Klīniskos pētījumos ir apstiprināts, ka visi pacienti konstatēja ādas izskata uzlabošanos, celulīta samazināšanos un ķermeņa apmēra samazināšanos augšstilbu apvidū no 1,27 līdz 7,62 cm (0.5–3 collas), tas ir, par veselu apģērba izmēru.

* Pētījumi tika veikti augšstilbu zonā, jo šajā zonā rezultāti ir visgrūtāk sasniedzami.

Celulīta ārstēšana ar VelaShape II

Procedūras laikā:

 • pakāpeniski izlīdzinās ādas virsma, manāmi mazinās celulīts;
 • novērojams ķermeņa apmēra samazinājums, ķermeņa kontūras kļūst izteiktākas.

Jau pēc pirmās procedūras pacients pamana ādas virsmas izlīdzināšanos un 6-8 nedēļas pēc pēdējās procedūras – pakāpenisku celulīta un ķermeņa apmēra samazināšanos. 

VELASHAPE II ANTICELULĪTA MASĀŽA IR PAREDZĒTA:

 • apmēra samazināšanai;
 • celulīta ārstēšanai, ķermeņa nostiprināšanai, konturēšanai;
 • ādas tonizēšanai pirms un pēc lipolīzes (tauku nosūkšanas), celulīta likvidēšanai;
 • pēcdzemdību ādas tonizēšanai un apmēra mazināšanai;
 • visiem cilvēkiem no 20 līdz 60 gadu vecumam, kuri vēlas samazināt apjomu un likvidēt celulītu, padarīt stingrāku ķermeni, uzlabot ādas izskatu.

KĀDĀS ZONĀS TIEK VEIKTA VELASHAPE II PROCEDŪRA?

Speciāli izveidotie divu lielumu aplikatori (VSmooth un VContour) ļauj veikt procedūras kā lielām, tā arī mazām ķermeņa zonām:

 • vēdera, dibena, muguras, kakla, gūžu, kāju, augšdelma ādai;
 • iekšējās/ārējās gurnu daļas ādai;
 • ļenganai, brīvai augšdelma zonas ādai;
 • tauku pārpalikumam krūšu līnijā;
 • brīvai vai tvirtumu zaudējušai ādai ceļu zonā;

Figūras korekcija pēc dzemdībāmVelaShape II Latvija

Ar VelaShape II var ievērojami paātrināt figūras atjaunošanas procesu pēc dzemdībām – tonizēt ķermeni, samazināt celulītu un padarīt figūru slaidāku un modelētu.

Māmiņu problēmu zonas, tādas kā vēders, gūrni un gūži, labi koriģējamas ar VelaShape procedūrām.

Jau pēc 4 procedūrām pacientes parasti novēro redzamus rezultātus – tiek modelēta figūra, samazinās celulīts. Pacientei nepieciešamo procedūru kursu katrā individuālā gadījumā nosaka ārsts.

Parasti jaunās māmiņas var iesākt VelaShape procedūras jau pēc 4-5 mēnešiem pēc dzemdībām, savukārt pēc ķeizargrieziena operācijas – pēc 6 mēnešiem.

CIK REIZES JĀATKĀRTO VELASHAPE PROCEDŪRAS?

Vidēji VelaShape ārstnieciskais kurss pieprasa 4-6 procedūras, katru nedēļu pa vienai. Katrā individuālā gadījumā klīnikas speciālisti nosaka pacientam nepieciešamo procedūru daudzumu.

KĀ IZSKATĪSIES ĀDA PĒC VELASHAPE II PROCEDŪRAS?

VelaShape II anticelulīta masāža ir piemērota visiem ādas tipiem. Siltuma sajūta ārstētajā vietā pēc procedūras ir normāla organisma reakcija, un tā var ilgt līdz 72 stundām. Dažkārt var rasties zilumi vai neliels ādas apsārtums. 

VAI CELULĪTA UN ĶERMEŅA APJOMA SAMAZINĀŠANAS PROCEDŪRAS AR VELASHAPEIR IR SĀPĪGAS?

Vairums pacientu procedūru raksturo kā komfortablu siltuma vai karsto akmeņu masāžu.

KĀ SAGATAVOTIES VELASHAPE PROCEDŪRAI?

 • Nelietojiet nekādus krēmus, losjonus, eļļas vai tonālos krēmusun citus preparātus zonās, kurās vēlaties veikt procedūru.
 • Divas trīs dienas pirms procedūras izvairieties no asinis šķīdinošiem preparātiem,piemēram, aspirīna.
 • Ja procedūras zonā ir matiņi, ieteicams tos pirms procedūras noskūt.
 • Procedūru starplaikā rekomendējam dzert daudz ūdens, lai palīdzētu organismam izvadīt taukšūnu metabolisma produktus.
 • Ja tikusi veikta cita lāzerprocedūraVelaShapeprocedūrai paredzētajā zonā,vajadzētu vienu nedēļu nogaidīt.
 • Procedūru neveic grūtniecēm, bet zīdītājām tā ir atļauta.

Kontrindikācijas procedūrai 

 • grūtniecība;
 • onkoloģiskās slimības;
 • cukura diabēts;
 • infekcijas slimību saasinājumi;
 • kardiostimulatora izmantošana;
 • vēnu varikoze (attiecas tikai uz kāju zonu).

VelaShape II ir medicīnas iekārta, ar kuru var strādāt tikai sertificēts VelaShape II metodikas medicīnas personāls un tikai medicīnas klīnikā. Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnikā tiek izmantotas VelaShape II ražotāja oficiālo pārstāvju pārbaudītas un aprobētas iekārtas.

Veicot anticelulīta masāžas procedūras, ievērojam visas nepieciešamās prasības, mums ir visas atļaujas un sertifikāti darbam ar VelaShape metodiku. 

Celulīta ārstēšana VELASHAPE

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
VelaShape II procedūra 1 zonā*
69.00
* Apstrādes zonas sievietēm: vēders, dibens, zods, kruštura līnija, iekšējās/ārējās gurnu daļas, pleci, ceļu zona. Apstrādes zonas vīriešiem: pakausis, rokas, augšējā/apakšējā muguras daļa, vēders, dibens, iekšējās/ārējās gurnu daļas.
skatīt visas

AKCIJAS

Atlaide kriolipolīzei CoolTech – 40%

Šajā sezonā kriolipolīze CoolTech figūras korekcijai par īpaši izdevīgām cenām - ar atlaidi 40%!

Lasīt vairāk