alt

Lāzerdermatoloģija

Lāzerepilācija

Lāzerepilācija ir drošākais veids, kā apstādināt matiņu augšanu. Piedāvājam Jums lāzerepilāciju ar jaunāko aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro, kas nodrošina efektīvu, drošu un saudzīgu atbrīvošanos no nevajadzīgajiem matiņiem. 

Jaunākās paaudzes lāzers GentleLase Pro ir novērtēts pasaulē kā zelta standarts lāzerepilācijā. Aleksandrīta lāzers ļauj pielietot jaunākos, plaši pasaulē izmantojamus lāzerepilācijas algoritmus.

 

Pieteikties uz konsultāciju

Kas ir lāzerepilācija?

Lāzerepilācija ir matiņa folikulas iznīcināšana ar gaismas staru. Tikai lielas jaudas un noteikta viļņa garuma stars var iznīcināt matiņu uz ilgāku laiku.

Epilācija ar aleksandrīta lāzeru nodrošina:

lazerepilacijaEfektīvu matiņu augšanas apturēšanu

Aleksandrīta lāzera jauda ir būtiski (6–11 reizes) lielāka par citu matiņu likvidēšanas ierīču jaudu. Tas nodrošina ilgstošu matu sīpoliņu likvidēšanu.

Risinājumu visu tipu matiņiem

Aleksandrīta lāzera jauda ļauj likvidēt pat gaišus un plānus matiņus.

Atveseļojošu iedarbību uz ādu

Aleksandrīta lāzers veicina kolagēna sintēzi, tādēļ pēc procedūras āda kļūst jaunāka, tiek likvidēti plankumi un izsitumi.

Saudzējošu procedūru

Lāzers saudzīgi iedarbojas uz matu sīpoliņiem. GentleLase Pro DCD dzesēšanas sistēma visas procedūras laikā aizsargā ādas virsmu pret sāpīgām izjūtām, nodrošinot maksimālu komfortu.

Kāpēc lāzerepilācija ir efektīvāka par fotoepilāciju?

Lāzerepilācija ir pati efektīvākā matiņu likvidēšanas matode. Lāzers rada lielas jaudas viena viļņa garuma gaismu un darbojas pēc selektīvās fototermolīzes principa, t. i., precīzi iznīcina mata folikulu un apkārtējās šūnas no kurām veidojas matiņa pamatne. Lāzeri ir daudz jaudīgāki par fotoepilācijas IPL (intensīvās pulsa gaismas) aparātiem, tādēļ ar lāzeri var iegūt ilgstošu rezultātu. Lāzeri ar savu jaudu, radot viena viļņa garuma staru, tiek izmantoti konkrētu uzdevumu veikšanai, piemēram, matiņu likvidēšanai.  Intensīvās pulsa gaismas (IPL) aparāti rada staru kūli, tādēļ uz savu mērķi – matiņu – tie neiedarbojas precīzi, bet melanīns matos (ne tik) efektīvi absorbē šo gaismu. Fotoepilācijas aparātu mazās jaudas dēļ netiek iznīcināti matu folikuli. IPL plašais staru spektrs rada lielāku blakusparādību risku. Epilācijas procedūras efektivitāte ir atkarīga no aparāta jaudas. Parasti pulsu gaismas (fotoepilācijas) aparātu jauda sasniedz 10–15–50 J/cm2 (salīdzinājumam – Aleksandrīta lāzeram ir līdz 150 J/cm2). Šādas jaudas IPL gaisma iedarbojas tikai uz virsmu un nevar iznīcināt matu folikulus, tādēļ pat pēc septiņām līdz desmit procedūrām matiņi ataug ātrāk. Jāatzīmē, ka kosmetologiem ir atļauts strādāt ar ļoti mazjaudīgiem IPL aparātiem. IPL aparāti sava plašā staru spektra dēļ nav paredzēti tikai matu likvidēšanai vien, šo aparātu lietojums ir daudz plašāks: ādas apsārtuma, matu u. c. likvidēšanai, tomēr savas nelielās jaudas dēļ fotoepilācijas aparātu efektivitāte ir ļoti maza.

Ar ko atšķiras aleksandrīta lāzers?

Mūsu klīnikā tiek izmantots spēcīgākais – jaunākās paaudzes  Candela GentleLASE Aleksandrīta lāzers. Tā jauda sasniedz 17,666 W, salīdzinājumam – citu lāzeru jauda ir 1,6–2,9 W. Tā ir pati efektīvākā matiņu likvidēšanas metode cilvēkiem ar gaišu ādu, tāpēc, ka tā vilnis 755 nm labāk (par diožu, Nd:Yag lāzeriem) absorbē matiņu pigmentu – melanīnu. Aleksandrīta lāzera GentleLase Pro enerģija sasniedz pat 150 J/cm2, tādēļ ir iespējams likvidēt arī gaišus, plānus matus. Šis lāzers ir apstiprināts FDA  (pārtikas un medikamentu admistrācijā) kā matiņu ilgtermiņa likvidēšanas metode.    Kad lāzera stars sasniedz mata folikulu, stara enerģija to acumirklī sadedzina. Lāzera impulss ilgst tikai sekundes daļu. Lai lāzera enerģija tiktu novirzīta tieši mata folikulā un nekaitētu apkārtējiem audiem, lāzera impulsa laiks tiek precīzi kalibrēts. Integrētā ādas dzesēšanas sistēma DCD nodrošina drošu un nesāpīgs ādas apstrādi ar augstas enerģijas impulsu, vienlaikus aizsargājot ādas virsmu no bojājumiem.

Pateicoties savai jaudai un gaismas viļņa garumam, kas ir optimāls matu folikulu likvidēšanai, kā arī dēļ DCD sistēmas, kura nodrošina aizsardzību no sāpēm, GentleLase Pro lāzers ir atzīts par zelta standartu lāzerepilācijā.

 

 

Kādas ādas problēmas ārstē aleksandrīta lāzers?

Nevēlamā apmatojuma skūšana, izraušana un epilācijas krēmu lietošana – apmatojumu likvidē tikai uz neilgu laiku. Šīs procedūras nereti arī izraisa ādas problēmas, matiņi sāk ieaugt ādā, radot izsitumus, kurus nomaina ilgstoši, tumši plankumi. Ja sākas bakteriāla infekcija, ādā paliek rētas. Šī problēma ir aktuāla gan sievietēm, gan arī vīriešiem, kuriem pēc skūšanās nedzīstošie izsitumi kļūst par iemeslu lāzerepilācijai. Lāzerepilācijas rezultātā tiek iznīcināti matiņa folikuli. Jau pēc vienas vai divām GentleLase Pro procedūrām matiņi vairs neieaug, izzūd plankumiņi, izsitumi, ievērojami uzlabojas ādas izskats. Āda atkal kļūst veselīgāka un gludāka.

Kādās zonās var likvidēt matiņus ar lāzeru?

Parasti lāzerepilāciju veic sejas un ķermeņa zonās sievietēm: augšlūpai, zodam, vaigiem, padusēm, rokām, bikini līnijai un citām vietām, bet vīriešiem – plecu, jostas, padušu, roku, muguras un vēdera zonā. ERA ESTHETIC Lāzerdermatoloģijas klīnikā ar jauniem lāzeriem ir iespējams iznīcināt apmatojumu jebkurā ķermeņa vietā.

Cik lāzerepilācijas procedūru ir jāveic?

Agrīnajā augšanas fāzē matiņā ir visvairāk pigmenta, tādēļ, lai pēc iespējas vairāk matiņu likvidētu šajā fāzē, ir nepieciešamas atkārtotas procedūras. Lai rezultāti būtu ilgstoši, ir jāveic pilns procedūru kurss. Vidēji tiek veiktas trīs līdz sešas procedūras. Bieži jau pēc trešās lāzerepilācijas procedūras ar Aleksandrīta lāzeri tiek sasniegts vēlamais rezultāts. Pēc pirmās procedūras matiņi izkrīt, uz ilgu laiku samazinās to daudzums, matiņi kļūst plānāki, mazāk saredzami un rada daudz mazāk ādas kosmētisko problēmu. Jau pēc pirmās procedūras matiņi neieaug. Procedūra ir jāatkārto ik pēc četrām līdz divpadsmit nedēļām. Aleksandrīta lāzera procedūru rezultāti saglabājas ilgstoši. Atkarībā no organisma hormonālā fona vēlāk procedūras var veikt ļoti reti, tikai reizi gadā.

Kāds ir procedūras ilgums?

ERA ESTHETIC Lāzerdermatoloģijas klīnikā izmantoto lāzeru tehnoloģijas ļauj lietot visdažādāko lielumu lāzera aplikatorus, tādēļ epilācija ar Aleksandrīta lāzeru aizņem ļoti īsu laiku. Augšlūpas zonā procedūra ilgst dažas sekundes, padušu zonā – trīs minūtes, kāju, muguras zonā – 20–30 minūtes, vēdera zonā vīriešiem apmēram 10 minūtes, bet sievietēm – apmēram minūti. Video – Candela GentleLase lāzerprocedūras norise. Tas ir procedūras tīrais laiks.

Vai procedūra ir sāpīga?

komfortabla lāzerepilācija

Lāzerepilācijas laikā atdzesēšanas DCD sistēma aizsargā ādu – tā tiek atvēsināta pirms un pēc lāzera impulsa

Epilācijas laikā pacients ar katru Aleksandrīta lāzera impulsu sajūt vieglu dzelšanu un siltumu. Tas ir vienīgais depilācijas lāzers, kurā ir integrēta speciāli izveidota atdzesēšanas DCD sistēma, tādējādi procedūras laikā āda tiek papildus aizsargāta – atvēsināta pirms un pēc lāzera impulsa. Tas ļauj droši un nesāpīgi iedarboties ar lielākas enerģijas impulsiem. Ar šo GentleLase Pro lāzera risinājumu nav vajadzīga papildu dzesēšana vai atdzesējošie geli, kurus izmanto citu lāzeru procedūrās. Vairāk par Candela Aleksandrīta lāzera īpašībām lasiet šeit

Kas ir jāzina pirms lāzerepilācijas procedūras?

 • Izvairīties no sauļošanās 1 nedēļu pirms lāzerprocedūras vai lietojiet saules aizsargkrēmus ar aizsardzības faktoru SPF 30 vai lielāku. Pirms procedūras nelietojiet pašiedeguma līdzekļus.
 • Neraustiet un neepilējiet matiņus ar vasku vismaz mēnesi pirms procedūras. Citi apmatojuma likvidēšanas veidi, piem., skūšanās, griešana, u. c., kas saglabā matu saknes, ir pieļaujami.
 • Uz procedūru ir jāierodas ar tīru ādu, tajā pašā dienā vai iepriekšējā vakarā noskūtu apmatojumu. Piezīme: sejas apvidū apmatojumu noskūt nevajag.
 • Vismaz nedēļu pirms procedūras neieziest ādu ar kairinošām vielām, piemēram, glikolskābi vai retinoīdiem u. c.
 • Ja lietojat fotosensibilizējošus medikamentus, noteikti informējiet par to savu ārstu.
 • Ja āda ir gaiša, bet apmatojums tumšāks, tad lāzerepilācijas procedūras būs efektīvākas.
 • Perorālā herpes vīrusa gadījumā var tikt nozīmēta antivīrusa terapija, ja lāzerepilācija tiks veikta sejas zonā.
 • Ja esat grūtniece, procedūra Jums netiks veikta. Māmiņām, kas baro ar krūti procedūras ir atļautas.
 • Pirms procedūras nepieciešams noskūt matiņus uz ķermeņa, epilācijas zonā. Uz sejas nav nepieciešams skūt matiņus.

Visas lāzerprocedūras veic kvalificēti ERA ESTHETIC lāzerdermatoloģijas klīnikas ārsti.

Iepazīšanās cenas jauniem klientiem – 20%!

Mūsu klīnika izveidojusi īpašu piedāvājumu, lai Jūs varētu iepazīties ar šo procedūru par īpaši izdevīgām cenām! Visus jaunus klīnikas klientus sagaida 20% atlaide pirmajai lāzerepilācijas procedūrai. Bet kļūstot par klīnikas klientu, Jūs varēsiet izmantot mūsu lojalitātes programmu, arī turmpāk saņemot atlaides lāzerepilācijai – jaunajās zonās vai profilakses procedūrām.

Zemāk Jūs varat iepazīties ar lāzerepilācijas cenām pirms atlaides.

Klientu lojalitātes programma speciāli lāzerepilācijas procedūrām!

 • Veicot sejas lāzerepilāciju, dāvanā  sudraba atlaižu karte – 15% atlaide visām lāzerprocedūrām!
 • Veicot lāzerepilāciju trijās ķermeņa zonās, dāvanā zelta atlaižu karte – 20% atlaide visām lāzerprocedūrām!
 • Veicot lāzerepilāciju četrās ķermeņa zonās tiek piešķirta platīna atlaižu karte – 25% atlaide visām lāzerprocedūrām!

Piezīme: atlaižu kartes ir spēkā arī citām lāzerprocedūrām. Piešķirtās atlaides netiek summētas ar citām spēkā esošām atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem.

Syneron Medical Ltd logo

 

Lāzerepilācijas procedūras ar jaunajiem Aleksandrīta lāziem GentleLase Pro, GentleMax Pro Jūs varat iziet ERA ESTHETIC lāzerdermatoloģijas klīnikā Rīgā, pēc adreses, Kr.Valdemāra 41 (tālr.25711117)  un klīnikas Jūrmalas fililālē – Majoros, Jūras ielā 23/25 (viesnīcā Baltic Beach Hotel & SPA) (tālr. 20511113).

 

 

Lāzerepilācija ar jaunāko aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Jauniem klientiem – 20% atlaide pirmajai procedūrai!
Uzacis/bakenes
37.00
Virslūpa
20.00-30.00
Zods
30.00-50.00
Vaigi
30.00-40.00
Skausts
30.00-40.00
Bārdas zona (vīriešiem)
70.00
Ausis vai deguns
43.00
Pleci
87.00
Paduses
70.00-80.00
Krūšgali sievietēm
17.00-30.00
Dekoltē zona sievietēm
40,00-70,00
Apakšdelmi (abas rokas)
70.00-80.00
Augšdelmi (abas rokas)
70.00-80.00
Rokas visā garumā
110.00-140.00
Krūškurvis vīriešiem
140.00-200.00
Vēdera zona sievietēm
40.00-65.00
Vēdera zona vīriešiem
80.00
Vēdera līnija sievietēm
30,00-50,00
Bikini klasiskais (sānu malas)
70.00-80.00
Brazīļu bikini
100.00-130.00
Sēža, sēžas intīmā zona
35.00-75.00
Apakšstilbi
125.00-195.00
Augšstilbi
135.00-205.00
Kājas visā garumā
240.00-310.00
Mugura vīriešiem
135.00-200.00
Mugura sievietēm
125.00-190.00
Plaukstas + pirksti
35.00
Izmantojiet lojalitātes programmu un sanemiet lāzerepilācijai atlaides līdz pat -25%! Vairāk informācijas lasiet sadaļā “Akcijas”!
skatīt visas

AKCIJAS

Bikini lāzerepilācijai – atlaide -35%!

Izdevīgas jūnija cenas lāzerepilācijas zelta standartam! Lāzerepilācija bikini zonai - ar 35% atlaidi!

Lasīt vairāk

Lojalitātes programma lāzerprocedūrām

Piedāvājam Jums pastāvīgu atlaižu sistēmu lāzerepilācijas procedūrām.

Lasīt vairāk