alt

Lāzerdermatoloģija

Lāzera biorevitalizācija SoftRay

Era Esthetic klīnika piedāvā bezinjekciju, nesapīgu un efektīvu procedūru ādas piesātināšanai ar hialuronskābi. Lāzera biorevitalizācijas metode balstās uz aukstā lāzera un zemmolekulāras hialuronskābes iedarbību.

Procedūra paredzēta dziļai ādas mitrināšanai, sejas, kakla un dekoltē un citu zonu ādas novecošanas aizkavēšanai, kā arī cīņai ar vecuma radītām izmaiņām.

 

Pieteikties uz konsultāciju

 

Apvienojot dažāda lieluma hialuronskābes molekulas ar lāzera starojuma iedarbību, tiek panākta maksimāli dziļa molekulu iekļūšana audos un līdz ar to arī izteiktāks efekts: izlīdzinās ādas reljefs, uzlabojas tās krāsa, manāmi izlīdzinās grumbiņas, parādās liftinga efekts. 

Lāzera biorevitalizācija SoftRay ir inovatīva metode. Procedūru veic kompleksi, lietojot divu veidu atermisko (auksto) lāzera starojumu – infrasarkano un sarkano – kopā ar kombinētu hialuronskābi, ko veido fragmentētas un veselas hialuronskābes molekulas. Tā rezultātā ievērojams un redzams atjaunojošais efekts tiek panākts jau pēc pirmās procedūras.

Veicot procedūru kursu, tas ierosina dabīgo reģenerācijas procesu – ādas kolagēna un elastīna sintēzi , nostiprina starpšūnu saites, nodrošina ādas dziļo slāņu hidratāciju (mitrināšanu), stimulē jaunu asinsvadu veidošanos un uzlabo ādas barošanos.

Lāzera biorevitalizācija SoftRay nodrošina ievērojamu rezultātu jau pēc pirmās procedūras: āda kļūst gluda, stingra un svaiga.

SoftRay

SoftRay metodes priekšrocības

• pilnīgi nesāpīga metode;
• ādas stāvokļa uzlabošanās notiek jau procedūras laikā;
• nav nepieciešams atjaunošanās periods. pēc procedūras seja izskatās svaiga un atpūtusies;
• pati procedūra sniedz baudu un patīkamas sajūtas;
• uzlabošanās efekts pēc procedūras palielinās 24 stundu laikā.

Indikācijas lāzera biorevitalizācijai

• Savītusi, sausa un plāna āda.
• Ādas novecošanās sīku grumbiņu veidā.
• Vietējas izmaiņas ādā periorbitālajā (ap acīm) un periorālajā (ap muti) zonā.
• Lūpu kontūras un tilpuma atjaunošana.
• Ādas sagatavošana pirms intensīvas ultravioletā starojuma iedarbības (atpūta pie jūras, solārija apmeklējums).
• Ādas atjaunošana pēc intensīvas ultravioletā starojuma iedarbības.
• Hialuronskābes filleru efekta palielināšana un pagarināšana

Kā darbojas lāzera biorevitalizācijas metode

Lāzera biorevitalizācijas būtība ir šāda: ar speciāla atermiska (aukstā) lāzera palīdzību ādā ievada hialuronskābes gelu. Ar lāzera starojuma iedarbību tiek panākta maksimāli dziļa hialuronskābes molekulu fragmentu brīva iekļūšana ādā, kur tās novietojas un piestiprinās ādas starpšūnu matricē. Rezultātā vairākkārtēji paaugstinās hialuronskābes koncentrācija ādas starpšūnu telpā.
Ievadītās hialuronskābes pilnas hidratācijas laikā tā piesaista tādu ūdens daudzumu, kas daudzkārt pārsniedz pašas molekulas tilpumu. Rezultātā tiek panākta grumbiņu un rievu izlīdzināšanās, kā arī ādas tilpuma un turgora palielināšanās.

Lāzera iedarbība uz ādas šūnām rada papildu stimulāciju, enerģētiskā šūnu potenciāla un sintētisko procesu šūnās palielināšanos. Tā rezultātā izstrādājas endogēnā hialuronskābe, kā arī kolagēns un elastīns.

Palielinās olbaltumvielu un nukleīnskābju izstrāde, tiek stimulēta ādas šūnu atjaunošanās. Paaugstinās vietējā imunitāte. Uzlabojas aknes un citu iekaisuma procesu, kas rada ādas izmaiņas, stāvoklis, uzlabojas apasiņošana un limfas attece.

Hialuronskābes preparāts SoftRay

SoftRay gels ir jauns hialuronskābes preparāts ar unikālu sastāvu, kas satur veselas hialuronskābes molekulas, kā arī fragmentētas hialuronskābes molekulas. Šāds savienojums ļauj atrisināt daudzveidīgu uzdevumu kompleksu.
Parastajām veselajām hialuronskābes molekulām ir ļoti liela molekulārā masa, kas neļauj tām iziet cauri ādas bazālajai membrānai un padara neiespējamu to nokļūšanu dermā, tāpēc tās darbojas tikai ādas virspusē. Bet tieši šīs molekulas ļauj ieraudzīt ādas stāvokļa uzlabošanos jau procedūras laikā.

Hialuronskābes fragmentētās molekulas brīvi iekļūst ādā visā tās dziļumā un iekļaujas ādas starpšūnu matricē, kur piestiprinās.

Tādējādi vairākkārt palielinās hialuronskābes koncentrācija starpšūnu telpā. Ievadītās hialuronskābes pilnas hidratācijas laikā tā piesaista tādu ūdens daudzumu, kas daudzkārt pārsniedz pašas molekulas tilpumu, tādējādi nodrošinot ilgstošu procedūras rezultātu.

Lāzera biorevitalizācijas programmas

SoftRay ražotājs, uzņēmums Innovation MV Systems kopā ar Kalifornijas Tehnoloģisko institūtu ir izstrādājis profesionālas programmas biorevitalizācijas procedūru veikšanai.

Programmas ir izstrādātas, ņemot vērā dažādu ādas tipu īpašās atšķirības, lai nodrošinātu katram klientam optimālu rezultātu ādas ārstēšanā un atjaunošanā.

Lāzera biorevitalizācija SoftRay

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Lāzera biorevitalizācija sejai, kaklam un dekoltē
110.00
Lāzera biorevitalizācija sejai
80.00