Estētiskā dermatoloģija

Kriolipolīze CoolTech – neinvazīva ķermeņa modelēšana

Klīnika Era Esthetic piedāvā neinvazīvu ķermeņa modelēšanas procedūru, sasaldējot un izvadot taukaudus ar inovatīvo kriolipolīzes CoolTech aparātu.

Kriolipolīze ar CoolTech sistēmu ir efektīva procedūra, kas noņem lokalizētus tauku nogulsnes ķermeņa zonās, kuras ir grūti koriģēt ar diētu un fiziskiem vingrinājumiem. Procedūra atbrīvos jūs no tauku nogulšņiem ķermeņa problēmatiskajās zonās un palīdzēs veidot pareizu ķermeņa kontūru.

Pieteikties uz konsultāciju

Kas ir kriolipolīze?

Kriolipolīzes procedūras darbības mehānisms ir balstīts uz tauku šūnu neaizsargātības principu pret temperatūras izmaiņām. Taukaudu sasaldēšana izraisa kontrolētu taukaudu šūnu iznīcināšanu, kuras pēc tam vielmaiņas ceļā tiek izvadītas no organisma.

Lāzerdermatoloģijas klīnika ERA ESTHETIC saviem pacientiem piedāvā vienu no mūsdienu efektīvākajām kriolipolīzes procedūrām – CoolTech.
Cocoon Medical, Spānijas medicīnas tehnoloģiju tirgus līdera CoolTech kriolipolīzes iekārta nodrošina augstus ķermeņa kriomodelēšanas standartus, procedūras laikā kontrolēti un nesāpīgi sasaldējot taukaudus līdz -8 ºC.

Kriolipolīzei nav nepieciešama pacienta sagatavošana un rehabilitācija, un tā tiek apvienota ar daudzām citām ķermeņa veidošanas procedūrām.

Atšķirībā no citām invazīvām metodēm, kriolipolīze ir procedūra, kurai nav nepieciešama anestēzija vai pēcprocedūras atveseļošanās, jo šis process ir dabisks un fizioloģisks.

Procedūra atbrīvos jūs no liekajiem tauku nogulsnēm un veidos pareizu ķermeņa kontūru.

Kriolipolīzes aparāta CoolTech priekšrocības

Estētisko procedūru tirgū darbojas dažādu klašu un dažādu efektivitātes līmeņu kriolipolīzes iekārtas. Saviem pacientiem mēs izvēlamies CoolTech – visefektīvāko pacientiem pieejamo tehnoloģiju. CoolTech kriolipolīzes aparāts ir pierādījis savu augsto efektivitāti starptautiskajā medicīnas praksē. Ierīce palīdz ietaupīt pacienta laiku, jo, pateicoties vairākiem ierīces stiprinājumiem, vienā procedūrā var apstrādāt vairākas zonas vienlaikus.

Kriolipolīzes procedūra ar CoolTech aparātu vairumā gadījumu nodrošina redzamus rezultātus jau pēc pirmās sesijas. Taču parasti pacientiem iesakām 2-4 procedūru kursu.

cooltech

Indikācijas kriolipolīzes procedūrai

Tauku sasaldēšanas tehnoloģija CoolTech ir piemērota īpaši sarežģītu ķermeņa zonu apstrādei, kuras ir grūti koriģēt ar diētu un fiziskiem vingrinājumiem. Kriolipolīze ir piemērota visiem ādas tipiem un paredzēta gan sieviešu, gan vīriešu ārstēšanai.

Kriolipolīzes procedūra ar CoolTech novērš tādas problēmas kā:
• tauku nogulsnes uz vēdera,
• ādas un tauku krokas pārkare pār ķeizargrieziena rētu,
• vēderiņš pēc grūtniecības, kur saglabājas nelielas taukaudu sakrājas,
• tauku nosēdumi uz muguras, sāniem,
• tauku nogulsnes uz augšstilbiem, kājām,
• citi lokalizēti tauku nosēdumi.

Ar CoolTech jūs varat izveidot slaidāku ķermeņa kontūru bez operācijas.

Kā notiek CoolTech kriolipolīzes procedūra

Vidējais ārstēšanas ilgums ir aptuveni 70 minūtes, ieskaitot sākotnējo apstrādātas ķermeņa zonas kontrolēto dzesēšanu (temperatūrai nokrītot līdz -8 ºC 60 minūšu laikā) un galīgo kontrolēto sasilšanu procedūras beigās.

Pēc sasalšanas tauku šūnas vairs nav stabilas, un organismā sākas apoptozes process – tauku šūnas sadalās un ar laiku izvadās no organisma, tādējādi stimulējot tauku nogulšņu samazināšanos.

Izvadītās tauku šūnas tiek izvadītas no organisma vielmaiņas ceļā.

Ārstēšanas kurss mainās atkarībā no pacienta veida un ārstniecības zonām – tas var būt no 1 līdz 4 seansiem vienā zonā ar 6 līdz 8 nedēļu intervālu. Rezultāti parasti ir redzami pēc 8 nedēļām pēc pirmās procedūras.

Lai maksimāli palielinātu procedūras priekšrocības, ieteicams ievērot zemu kaloriju diētu, zemu piesātināto tauku saturu un fiziskās aktivitātes 3 reizes nedēļā.

Vai kriolipolīzes procedūra ir droša?

CoolTech kriolipolīze ir droša, neinvazīva metode, kas aktivizē apoptozes procesu, pielietojot kontrolētu dzesēšanu, lai neatgriezeniski sadalītu un izvadītu no orgānisma ievērojamu daudzumu tauku šūnu, samazinot tauku nogulšņus ķermeņa problēmatiskās zonās.

Kriolipolīzes aparāta CoolTech ražotājs Cocoon Medical ir patentējis uzlabotu aukstuma gēla apvalku, kas garantē maksimālu drošību saviem pacientiem.

Kontrindikācijas kriolipolīzes procedūrai

• Grūtniecība un zīdīšana;
• Asins slimības vai antikoagulantu lietošana;
• Implantētas ierīces ārstēšanas zonā;
• Autoimūnas slimības;
• Hiperplāzija vai hipertrofija anamnēzē;
• Alerģiskas reakcijas pret glicerīnu;
• Saaukstēšanās;
• Nesen veikta operācija vai rētaudi ārstējamajā zonā;
• Nesen veiktas invazīvas procedūras, kas apdraud ādas integritāti plānotajā ārstēšanas zonā;
• Hipertensija, cukura diabēts, sirds mazspēja, nieru mazspēja, aknu mazspēja utt .;
• Imūnsupresīvi stāvokļi (AIDS) un imūnsupresīvu zāļu lietošana;
• Ārstēšana ar kortikosteroīdiem;
• Izmainīta asinsvadu cirkulācija ārstējamajā zonā (varikozas vēnas, flebīts, tromboflebīts) .;
• Ādas jutīguma traucējumi vai neiropātija;
• Brūces vai aktīvi dermatoloģiski bojājumi ārstēšanas zonā;
• Infekcijas slimības;
• Ļaundabīgas patoloģijas;
• Psihiski traucējumi (pārtikas, somatiskie u.c.).

Pēcprocedūras aprūpe pēc kriolipolīzes procedūras

Pēc procedūras pacientam ieteicams dzert daudz ūdens, lai pēc ārstēšanas attīrītu ķermeni un paātrinātu vielmaiņas procesus.

Ieteicams arī izvairīties no dažiem pārtikas produktiem, piemēram, treknu pārtiku, lai palīdzētu organismam attīrīties un atgūties ārstēšanas periodā un sasniegt labākus rezultātus.

Un, protams, veselīgs dzīvesveids ar pareizu uzturu un vingrošanu kā daļu no ārstēšanas programmas palīdzēs iegūt un nostiprināt maksimālu procedūras efektu.

Cik ilgi saglabājas efekts pēc kriolipolīzes procedūras?

Kriolipolīzes procedūras rezultāti parasti kļūst redzami pēc 8 nedēļām kopš procedūras.

Lielākā daļa cilvēku var zaudēt 20% tauku apstrādātajā zonā vienā ārstēšanas sesijā un dažos gadījumos pat līdz 40-45% tauku zudumu pēc pirmās procedūras.

Lai iegūtu optimālus rezultātus, parasti ir ieteicama 2-4 ārstēšanas sesiju programma.
Ja ievērojat diētu un dzīvesveidu, rezultātiem jābūt pastāvīgiem. Svara pieaugums vai hormonālās izmaiņas var ietekmēt ilgtermiņa rezultātus.

Ārstēšanas sesijas atšķiras atkarībā no pacienta veida un ārstēšanas zonām, un parasti rezultāti ir redzami 3 mēnešus pēc pirmās sesijas. Lai palielinātu šos rezultātus, ieteicams ievērot zemu kaloriju diētu, zemu piesātināto tauku saturu un fiziskās aktivitātes 3 reizes nedēļā.

Pēc dažiem gadiem ieteicama atbalstoša ārstēšana.

Estētiskās un lāzermedicīnas klīnikā ERA ESTHETIC, CoolTech kriolipolīzes procedūras veic pieredzējuši, kvalificēti speciālisti ar medicīnisko izglītību, kuri parūpēsies par veiksmīgu ārstēšanu un labāko estētiskā rezultāta sasniegšanu.

Kriolipolīze COOL TECH - aparatprocedūra ķermeņa modelēšanai

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Kriolipolīze CoolTech 1 ķermeņa zonai
270.00
Akcijas atlaide -40%!
162.00
Kriolipolīze CoolTech 2 ķermeņa zonām vienā procedūrā
399.00
skatīt visas

AKCIJAS

Atlaide kriolipolīzei CoolTech – 40%

Šajā sezonā kriolipolīze CoolTech figūras korekcijai par īpaši izdevīgām cenām - ar atlaidi 40%!

Lasīt vairāk