Estētiskā dermatoloģija

Kosmētiskas procedūras ar Cellcosmet

Cilmes šūnu procedūras ar Šveices kosmētikas Cellcosmet profesionālo līniju – tā ir ādas ekskluzīva kopšana un dabisko funkciju atjaunošana, ievērojot visas tās individuālas īpašības!

Ādas kopšanas programmas no pasaules celulāro un fitokosmētikas līdzekļu līdera Cellcosmet dāvās Jums ne tikai ādas atjaunošanu un tās novecošanas profilaksi, bet arī patīkamu relaksāciju un aizsardzību pret stresu.

Pieteikties uz konsultāciju

Iegremdējieties unikālā harmonijas un labsajūtas atmosfērā. Uzticiet rūpes par savu skaistumu un veselību mūsu klīnikas pieredzējušajiem speciālistiem un Šveices labākajai kosmētikai!

Cellcosmet ādas kopšanas programmas apvieno sevī kosmetoloģijas inovatīvos zinātnes sasniegumus. Profesionālas SPA procedūras ar Cellcosmet kosmētiskajiem līdzekļiem ir unikālas savā jomā!

Cellcosmet – ekskluzīvais zīmols skaistumkopšanas pasaulē

Cellcosmet kosmētika ir tiešām ekskluzīva – tās pamatā ir labākās rūpīgi atlasītās aktīvās sastāvdaļas.

 • cell

  Aktīvās stabilizētās bio-integrālās šūnas

  Šīm šūnām ir unikāla atjaunošanas iedarbība. Tās nav bijušas pakļautas fiziskajam šokam (liofilizācijai) un saglabā visas savas bioloģiskās īpašības, ko nodrošina ekskluzīvā šūnu materiāla stabilizēšanas metode CellControlTM.

 

 • Cellcosmet-bio

  Augu valsts izcelsmes ekstrakti + Jūras aļģu ekstrakti

  Rūpīga zinātniskā atlase un precīzs dozējums nodrošina šo fitokompleksu augstu efektivitāti.

 

 

 • Cellcosmet-ellas

  100% tīras un dabīgas ēteriskās eļļas

  Nemodificētas, botāniski un biomehāniski noteiktas ēteriskās eļļas (atbilstoši HEBBD kvalitātes standartam).

 

 

Augstvērtīga pretnovecošanās, revitalizējoša kopšana dāvās Jūsu ādai jaunību un veselību! Ar Cellcosmet procedūru palīdzību mūsu klīnikā Jums garantēti neaizmirstami relaksācijas mirkļi, labsajūta un pārliecība par Jūsu neatvairāmo izskatu!

Cellcosmet ādas kopšanas programmas

Cellcosmet-procedure

Luksusa klases procedūra Anti Age sejas ādas atjaunošanai

Baudiet greznu 8 soļu procedūru ādas atjaunošanai, dabiskai sejas krāsai un mirdzumam! Šī greznā Cellcosmet procedūra pilnībā adaptējas Jūsu ādas vajadzībām, aizsargājot to pret novecošanos.

Šī procedūra pilnībā veltīta Jūsu labsajūtai un ādas atjaunošanai, novecošanās pazīmju novēršanai, veselīgas sejas krāsas atklāšanai. Kosmētisko līdzekļu formulas, kuras tiek piemērotas šajā procedūrā, ir izstrādātas, ievērojot sievietes ādas hormonālo identitāti un dažādu vecumu grupu vajadzības (sākot no 25 gadiem).

Jūsu ādas stāvoklis uzlabojas katrā procedūras posmā – sākot ar saudzīgu attīrīšanu un eksfoliāciju, ādas tonizēšanu un tās caurlaidības palielināšanu, atjaunojošo serumu piegādi ādā un beidzot ar okluzīvas maskas uzklāšanu, kura veicina visu derīgo vielu dziļāku nokļūšanu ādā, procedūru noslēdzot ar īpaši patīkamu posmu – sejas, kakla, dekoltē un roku masāžu visā garumā.

Pēc šīs procedūras Jūsu āda atkal mirdzēs ar skaistumu un jaunību!

Procedūras ilgums: 1,5 stunda
Procedūras cena: 115 EUR

Antistresa procedūra ar elastokolagēna kompleksu no Cellcosmet

Iegrimstiet miera pasaulē un dāvājiet savai ādai relaksējošo, mitrinošo procedūru no Cellcosmet! Procedūra izstrādāta īpaši piekusušās ādas novecošanās pazīmju novēršanai. Visi antistresa procedūras posmi nodrošina atjaunošanu, ādas intensīvu mitrināšanu, tās elastīguma paaugstināšanu un gludās muskulatūras atslābināšanu, lai samazinātu mīmikas grumbiņas.

Procedūra ietver specializētu sejas kopšanas sagatavošanas ciklu, īpašu acu zonas kopšanu, elastokolagēna kompleksa serumu piegādi, Cellcosmet antistresa maskas uzklāšanu un atslābinošo sejas un plecu zonas masāžu.

Procedūras ilgums: 1 stunda
Procedūras cena: 90 EUR

Procedūra ādas mirdzumam un sejas konturēšanai no Cellcosmet

Atklājiet sev ekskluzīvu atjaunojošo procedūru ādas spilgtuma atjaunošanai un mirdzošam sejas izskatam! Jums garantēts nevainojami līdzens sejas tonis un veselīga ādas krāsa. Sejas kontūra uzlabojas, bet tās vaibsti kļūst izteiksmīgāki.

Šī procedūra ādas atjaunošanai ietver specializētu sagatavošanās ciklu sejas kopšanai, īpašu acu zonas kopšanu, Precious Mask maskas uzklāšanu un īpašu sejas ādas masāžu.

Procedūras ilgums: 1 stunda
Procedūras cena: 90 EUR

Maska ādas kopšanai zonā ap acīm Pro Collagen Deluxe

Izmēģiniet un pārliecinieties, ka šūnu kopšana no Cellcosmet maigai ādai ap acīm nodrošina teicamu acumirklīgu atjaunojošo rezultātu ar pirmo uzklāšanu! Programma ieteicama jebkura vecuma sievietēm un vīriešiem acu zonas kopšanai.

Procedūra noņem nogurumu, atjauno ādas elastību acu plakstiņu zonā, sniedz liftinga un miorelaksācijas efektu, novērš visas problēmas šajā delikātajā zonā: grumbiņas, ādas ļenganums, tumšie loki un „maisiņi” zem acīm.

Procedūra paredzēta arī atjaunošanās perioda saīsināšanai pēc estētiskajām procedūrām acu zonā.

Procedūras cena: +30 EUR (maska pieejama tikai kā papildinājums pie citām kosmetologa procedūrām, bet nav sniedzama kā atsevišķa procedūra) 

Kosmētiskas procedūras ar Cellcosmet

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Cellcosmet Anti Age procedūra sejas ādas atjaunošanai
115,00
Cellcosmet antistresa procedūra ar elastokolagēna kompleksu
90.00
Cellcosmet procedūra ādas mirdzumam un sejas konturēšanai
90.00
Cellcosmet maska ādas kopšanai zonā ap acīm Pro Collagen Deluxe (tikai kā pielikums pie citām procedūrām)
30.00