Estētiskā dermatoloģija

Aknes ārstēšana ar gaismas terapiju Omnilux

Mūsdienu medicīna plaši atzīst gaismas terapijas sniegtos ieguvumus. Aknes un problēmatiskas ādas ārstēšanai mūsu klīnika piedāvā gaismas terapijas zelta standartu – Omnilux! Izmantojot gaismas spēku, šī metode efektīvi ārstē problēmatisku ādu, akni un pēcakni.

Omnilux var arī kombinēt ar jūsu pašreizējo ādas kopšanas režīmu, tā ir nesapīga procedūra, kas sniedz redzamu, prolongēto rezultātu, apturot iekaisuma procesus ādā un atjaunojot to. 

Pieteikties uz konsultāciju

No aknes cieš daudzi cilvēki dažādos vecumos. Akne veidojas, ja tauku dziedzeri ādā pastiprināti ražo eļļu. Šī eļļa savienojas ar šūnām, kas atrodas dziedzeru sieniņās, un nosprosto ādas poras. Parastas ādas baktērijas (P. acnes) kolonizē šīs poras, izraisot ādas iekaisumu vai apsārtumu, ko saistām ar akni.

Acne-vulgaris

 

Ar Omnilux tehnoloģijas palīdzību, apstarojot akni ar zilo un sarkano LED gaismu konkrētos viļņu garumos, baktērijas pašiznīcinās un iekaisums mazinās. Akne izzūd un āda tiek izdziedēta.

Kam domāta Omnilux procedūra?

• Cilvēkiem ar akni (acne vulgaris) visās vecuma grupās
• Tiem, kas cieš no folikulīta 
• Visu tautību problemātiskas ādas īpašniekiem
• Pusaudžiem ar taukainu vai problemātisku ādu
• Klientiem ar rētu veidošanos pēc aknes

omnilux-therapy_No.1

Kā darbojas Omnilux ?

Omnilux zilā gaisma (415 nm) iedarbojas un iznīcina akni izraisošās baktērijas (P. acnes) nosprostotās porās, kas rada apsārtumu un iekaisumu.

Omnilux revive2 iekļūst dziļāk ādā un stimulē iekaisumu mazinošus ceļus, lai mazinātu aknes bojājumu izraisīto apsārtumu, kas var izraisīt aknes rētu veidošanos, un veicinātu veselīgākas, līdzsvarotākas ādas iegūšanu.

Omnilux gaismas terapija arī ļauj ādas šūnām labāk reaģēt uz ādas kopšanas līdzekļiem, ko lieto uz ādas.

Omnilux terapijas priekšrocības

• Ārstē visus ādas tipus visu gadu
• Ārstēšana bez zālēm un bez sāpēm.
• Droša, efektīva, neinvazīva terapija
• Bez blaknēm, bez sāpēm, bez apsārtuma
• Veicina organisma dabiski dziedinošās spējas
• Īss 20 minūšu ārstēšanas laiks bez dīkstāves.

Klīniski pierādīta Omnilux spēja samazināt aknes bojājumus līdz 81%.

Omnilux-Blue-Light

Cik droša ir Omnilux procedūra?

Omnilux gaisma ir droša, nesāpīga, nekaitīga ādai un nerada siltumu. Gaisma dabiski sadarbojas ar organismu, veicinot dziedinošo reakciju. Nav ziņu par nevēlamām blaknēm un gaisma nekādā veidā nebojā ādu.

Kādus rezultātus var sagaidīt no ārstēšanas kursa? Optimālus rezultātus var novērot 4‒8 nedēļas pēc ārstēšanas. Lai gan pētījumi ir pierādījuši pilnīgu aknes izzušanu, vidēji var uzskatīt, ka izzudīs 70% aknes bojājumu.

Kas notiek Omnilux procedūras laikā?

Pēc iepriekšējās ārsta dermatologa konsultācijas (kura ir obligāta pirms procedūru kursa) pacientam tiek attīrīta seja, viņš/viņa apguļas uz kušetes un atpūšas 20 minūtes zem Omnilux lampas. Procedūra ilgs 20 minūtes.

Procedūras kurss parasti ir 8 gaismas procedūras četrās nedēļās.

Atkarībā no aknes veida pakalpojuma sniedzējs var jums ieteikt lietot sejas mazgāšanas līdzekli vai želeju ar salicilskābi.

Omnilux-logo-silver

Aknes ārstēšana ar gaismas terapiju OMNILUX

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Aknes ārstēšana Omnilux – 1 zona (seja/dekoltē/mugura/galva)
45.00
Iepazīšanās piedāvājums - atlaide 20%!
36.00