Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Klīnikas ERA ESTHETIC paplašināšanās un pārvākšanās Rīgā

28. augustā klīnika ERA ESTHETIC Rīgā pārcēlās uz jaunu, plašu ēku pilsētas centrā. Jaunā klīnika klientiem piedāvās vēl vairāk ādas ārstēšanas un atjaunošanas procedūru, vēl ērtāku vidi savu pacientu estētiskajām pārvērtībām.

Lāzeru un estētiskās medicīnas klīnika ERA ESTHETIC Rīgā turpmāk atradīsies Valdemāra ielā 41. Klīnika atrodas PARKERS jaunajā dzīvojamo māju kvartālā, atjaunotā 19. gadsimta ēkā, kuru iekļauj UNESCO sarakstā. Ēkas fasāde ir atjaunota, ievērojot visas Rīgas koka arhitektūras tradīcijas. Iekšpusē ir izveidots mūsdienīgs interjers, kas atbilst visām novatoriskās lāzera klīnikas prasībām.

c_JurisZolbergs_EraEsthetic_opening-3054 EraEsthetic-atklasana-halle EraEsthetic-komanda

Pateicoties paplašinājumam, klīnika ERA ESTHETIC spēs papildināt plašu medicīnisko lāzera procedūru klāstu ar tādām inovācijām kā visu krāsu tetovējumu noņemšana ar Q-switch lāzeru, IPL procedūras asinsvadu problēmu ārstēšanai un fotoatjaunošanai. Klīnika iegādājās arī papildu pēdējās paaudzes aleksandrīta lāzeru GentleLase, lai samazinātu rindas uz augstu pieprasīto lāzerepilācijas procedūru mūsu klīnikā.

Klīnikā top ir citas inovatīvas procedūras, par kurām tuvākajā laikā informēsim klientus!

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ