Atsauksmes no mūsu klientiem

Diāna Vītola

Sirsnīgs paldies par profesionālo attieksmi, lielisko sagaidīšanu un mājīgo sajūtu, kas mepamet atrodoties Jūsu klīnikā. Pirmo reizi saskāros ar lāzerprocedūru, ar rezultātu esmu vairāk kā apmierināta. Paldies par darbu, prēmijas darbiniekiem ! :) :) :)

Kristaps S.

Ļoti laba attieksme no ārsta puses, patīkama gaisotne , profesionāla darbība. Paldies ārstei Jeļenai Rutkovskai.

Aivars Dravenieks

Izsaku pateicību par labu darbu klīnikas ārstei-dermatoloģei Annai Sviridovai un administratorei Ilzei Špariņai .
Dr.Sviridova ne tikai ļoti profesionāli noteica diagnozi un ļoti kvalitatīvi un ātri veica manipulācijas, bet arī ārkārtīgi iejūtīgi izturējās - bija ļoti laipna, skaidroja notiekošo, brīdināja par iespējamām sāpēm (kuru viņas prasmīgās rīcības dēļ nebija), kā arī deva lietišķus ieteikumus atveseļošanās posmam un savu tālruņa Nr. konsultācijai ārkārtas gadījumā. Atveseļošanās notiek normāli pēc viņas prognozes, komplikāciju nav.
Administrātore Ilze Špariņa bija ļoti lietišķa, pieklājīga un izcili laipna gan pierakstīšanās posmā, gan apmeklējuma laikā!

Paldies!

Ar cieņu,
pacients Aivars Dravenieks

Ligita no Talsiem

Paldies par jauko apkalpošanu. Liels paldies Dr.Rutkovskai un administratorei Madarai. Arī turpmāk izmantošu Jūsu pakalpojumus!

Ārija no Kuldigas

Patiess prieks par jauko apkalpošanu, paldies Jums par to, amosfēra vienkārši grandioza. Pateicos Dr.Santai par profesionalitāti un administratorīti par attieksmi. Paldies, jo šādu attieksmi Rīgā neesmu baudījusi. Paldies!

Citas atsauksmes

atstāt atsauksmes

augšupielādēt foto

Jūsu atsauksme ir nosūtīts. Paldies.

Radusies kļūda. Mēģiniet vēlreiz :(

Sūtīt