Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Atlaide kriolipolīzei CoolTech – 40%

Šajā sezonā kriolipolīze CoolTech figūras korekcijai par īpaši izdevīgām cenām – ar atlaidi 40%!

Klīnika Era Esthetic piedāvā mūsdienīgu un ērtu auguma koriģēšanas procedūru ar kriolipolizi par īpaši izdevīgu cenu! Ziemas sezonā procedūrai CoolTech ir -40% atlaide, ar iespēju saglabāt izdevīgu cenu turpmākajām procedūrām kursa ietvaros!

APARATPROCEDŪRAI COOLTECH – ATLAIDE -40%

Kriolipolīzes procedūras darbības mehānisms ir balstīts uz tauku šūnu neaizsargātības pret temperatūras izmaiņām principu. Taukaudu sasaldēšana izraisa kontrolētu tauku šūnu iznīcināšanu, kuras pēc tam tiek izvadītas no organisma caur vielmaiņu.

Lāzerdermatoloģijas klīnika ERA ESTHETIC saviem pacientiem piedāvā vienu no līdz šim efektīvākajām kriolipolīzes procedūrām – CoolTech.
CoolTech kriolipolīzes iekārta no Cocoon Medical, Spānijas tirgus līdera medicīnas tehnoloģiju jomā, nodrošina augstus ķermeņa kriomodelēšanas standartus, veicot kontrolētu un nesāpīgu taukaudu sasalšanu procedūras laikā līdz -8 ºC temperatūrai.

Kriolipolīze neprasa pacienta sagatavošanu un rehabilitāciju, un tā var tikt apvienota ar citām ķermeņa veidošanas procedūrām.

Atšķirībā no citām invazīvām metodēm, kriolipolīze ir procedūra, kurai nav nepieciešama anestēzija vai pēcprocedūras atveseļošanās, jo šis process ir dabisks un fizioloģisks.

PROCEDŪRAS IZMAKSAS AKCIJAS PIEDĀVĀJUMA LAIKĀ

CoolTech neinvazīva ķermeņa veidošana, sasaldējot taukaudus  279 EUR -40%= 162 EUR 

 

Ja jums ir jāatkārto procedūra, lai uzlabotu CoolTech procedūru kursa rezultātus, atlaide jums paliks kura beigām.

TĀPAT, AKCIJAS LAIKĀ VEICOT COOLTECH PROCEDŪRU, SAŅEMSIET 50% ATLAIDI VIENAI VELASHAPE APARATPROCEDŪRAI, KAS NOSTIPRINĀS COOLTECH PROCEDŪRAS REZULTĀTU – AR VAKUUMA UN MEHĀNISKĀS MASĀŽAS PALĪDZĪBU UZLABOS LIMFAS CIRKULĀCIJU UN ŠĶELTO TAUKU IZVADĪŠANU, UN AR RF UN INFRASARKANĀ STAROJUMA PALĪDZĪBU UZLABOS JŪSU ĀDAS STĀVOKLI!

Lai pieteiktos procedūrai vai kursam par izdevīgu cenu, zvaniet 25711117.

Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ