ādas problēmas

Kā atgūt figūru pēc dzemdībām
Pēc dzemdībām lielākā daļa sieviešu novēro izmaiņas savā ķermenī, jo īpaši saistībā ar audu elastības zudumu. Mēs piedāvājam Jums vienkāršas, bet efektīvas vadlīnijas ķermeņa konturēšanai pēc dzemdībām.
Lasīt vairāk
Ādas atjaunošana – sejas procedūras
Piedāvājam Jums efektīvāko ādas atjaunošanas tehnoloģiju apskati. Dažas no tām – pasaulē atzīti zelta standarti ādas ārstēšanā – ir jaunums Latvijā, kas pagaidām atrodams tikai mūsu klīnikā.
Lasīt vairāk
Celulīts
Celulīts – viens no nepatīkamākajiem sievietes pavadoņiem, no kura nav viegli atbrīvoties. Ar celulītu viss biežāk sastopas sievietes, straujākais tā progress un attīstībā norisinās pēc 30 gadu vecuma. Ja cīņā ar celulītu neizmanto nekādus līdzekļus, tas progresē.
Celulīts –strukturālas tauku šūnu koncentrēšanās zemādas taukaudos, kā rezultātā uz ādas izveidojas "apelsīna miziņas" efekts.
Celulīts biežāk ir sastopams gūžu un sēžamvietas apvidū, taču, atkarībā no ķermeņa uzbūves tipa, var parādīties jebkurā ķermeņa vietā, kurā ir taukaudi – krūtis, viduklis, roku augšējais apvidus.
Lasīt vairāk
Pigmentācijas plankumi
Pigmentācijas plankumi var būti iedzimti vai iegūti laika gaitā. Laikus tos neārstējot, to daudzums aizvien pieaug. Pigmentācijas plankumus diagnosticēs un, ņemot vērā to veidu, intensitāti, izvietojumu un pacienta vecumu, ārstēšanu izrakstīs dermatologs.
Lasīt vairāk