Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Klīnika Era Esthetic ievieš inovatīvas PRP-terapijas (plazmoliftinga) procedūras

Lāzerdermatoloģijas klīnika ERA ESHTETIC sāka piedāvāt saviem pacientiem Latvijā jaunu, progresīvu ādas atjaunošanas un ārstēšanas procedūru PRP.

PRP, jeb plazmoterapija ir mūsdienīga ārstēšanas metodika estētiskajā un reģeneratīvajā medicīnā, kurā tiek izmantota paša pacienta asiņu dziedinošais spēks organisma un ādas šūnu bioloģiskajai stimulācijai.

PRP metodika balstās uz šūnu spējas pašatjaunoties. Šis process tiek stimulēts ar no pacienta asinīm iegūtas plazmas injekcijām. PRP nozīmē Patelet Rich Plasma, jeb „ar trombocītiem bagātināta plazma” . PRP satur 3 līdz 5 reizes lielāku daudzumu augšanas faktoru, citokīnus un bioloģiski aktīvās olbaltumvielas, nekā tās atrodas parastās asinīs. Plazmas injekcijas iedarbojas uz organisma audiem, veicinot dzīšanas, reģeneratīvos un atjaunošanas procesus.

PRP terapijas efektivitāte un drošība apstiprināta klīniskajos pētījumos un medicīnas praksē visā pasaulē. PRP plaši pielieto medicīnā tādu estētisko uzdevumu risināšanai, kā ādas atjaunošana un atveseļošana, matu izkrišanas ārstēšana. PRP tiek pielietota arī dažādu slimību ārstēšanai – piemēram, locītavu sāpju noņemšanai (atjaunojot locītavu), ginekoloģijas rakstura problēmu likvidēšanai u.c.

PRP injekcijas lāzerdermatoloģijas klīnikā ERA ESHTETIC veic ārsti ar bagātu, veiksmīgu darba pieredzi šajā jomā.

Uzziniet vairāk par PRP procedūru ādas atjaunošanai un matu izkrišanas ārstēšanai vai par plazmoterapiju locitāvu atjaunošanai un citu slimību ārstēsānai!

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ