Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Jaunums Latvijā – neinvazīva ādas nostiepšana Thermage CPT

6
Era Estētiskā ir pirmā un šobrīd vienīgā klīnika Latvijā, kas piedāvā unikālu procedūru – sejas un ķermeņa ādas nostiepšanu bez ķirurģiskas iejaukšanās – Thermage CPT (termāža). Šī procedūra ir populāra visā pasaulē, arī pasaules zvaigžņu vidū, kuram ir īpaši svarīgi rūpēties par savu izskatu un saglabāt savas ādas jaunību.

Thermage CPT nodrošina iespēju vienas procedūras laikā panākt ievērojamu ādas grumbu samazināšanu vai novēršanu, ādas nostiprināšanu, tās elastības atjaunošanu. Procedūra iedarbojas uz ādu ar augstas frekvences radio viļņiem (RF), kuri paaugstina temperatūru dermā, izraisot tūlītēju kolagēna sintēzi. Tas ļauj sasniegt redzamus rezultātus jau procedūras laikā, atjaunot ādu un nostiepjot to. Procedūras efekts uzlabojas visa nākamā gadā laikā pēc procedūras veikšanas.

Thermage CPT ir efektīva alternatīva plastiskajām operācijām. Veicinot dabisko atjaunošanos ādā, šī procedūra neatstāj šuves un rētas, neparedz rehabilitācijas periodu. Ādas nostiepšanas efekts pēc Thermage procedūru parasti saglabājas 3-5 gadu laikā, atkarībā no individuālajām īpašībām katram pacientam.

Sīkāk par ādas atjaunošanas procedūru Thermage CPT lasiet šeit.

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ