Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Jauna klīnikas procedūra VelaShape II ir populārākā anticelulīta masāžas ierīce pasaulē

velashape II2015.gada pavasarī lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic Latvijā sākusi piedāvāt valsts iedzīvotājiem celulīta ārstēšanas un ķermeņa apkārtmēru samazināšanas procedūru ar unikālu aparātu VelaShape II, kas estētiskās medicīnas pasaulē sevi apliecināja par efektīvu līdzekli ķermeņa konturēšanai un celulīta novēršanai.

Šī tehnoloģija no ASV kompānijas Syneron – CANDELA ir balstīta uz tehnoloģijas elōs, un tās efektivitāti ir pierādītā klīniskajos pētījumos, kā arī medicīniskajā praksē visā pasaulē – šī tehnoloģija ļāvusi nodrošināt jau vairāk kā 4 miljonu efektīvu procedūru visā pasaulē.

Šī ir vienkārša, ērta, neinvazīva procedūra, kura nodrošina dziļu terapeitisku iedarbību uz ķermeni, izmantojot vienlaicīgi 4 tehnoloģijas labākajam efektam: RF viļņi, infrasarkanais starojums, vakuuma masāža un mehāniskā masāžā.

Šī procedūra ir ļoti populāra pasaulē un arī klīnikas klientu vidū. Paaugstināta interese ir skaidrojama ar procedūras augsto efektivitāti un iespēju sasniegt labākos rezultātus jau pēc 4 procedūrām.

Vairāk informācijas par VelaShape II procedūru un tās iedarbību uz ķermeni lasiet šeit.

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ