Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Euromelanomas dienas rezultāti ERA ESTHETIC klīnikā

2015.gada 13.maijā, Eiromelanomas dienā Latvijā Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnika veikusi savu ieguldījumu visas pasaules mediķu darbā melanomas profilakses un diagnostikas jomā. Visiem klīnikas apmeklētājiem šajā dienā tika nodrošināta bezmaksas ādas veidojumu diagnostika.

Eiromelanomas dienā klīniku apmeklēja 14 pacienti, kuri vēlējās pārbaudīt savus ādas veidojumus. Tiem bez maksas bija veikta veidojumu pārbaude ar mērķi noteikt to dabu. Ar prieku ziņojam, ka mūsu pacientu vidū šajā dienā netika konstatēts neviens melanomas gadījums!

Tomēr gribam pievērst Jūsu uzmanību tam, ka šodien melanoma ir pasaulē izplatīta slimība. Tas ir ādas vēža veids, par kuru liecina daži ādas veidojumi (nepareizas formas un krāsas dzimumzīmes), un kuras rodas saules starojuma ietekmē vai solāriju apmeklēšanas rezultātā – gadījumā, ja netiek ievēroti piesardzības pasākumi, tostarp netiek lietoti nepieciešamie aizsarglīdzekļi un/vai saules vannām tiek veltīts pārāk daudz laika.

Gadījumā, ja uz Jūsu ādas veidojas nepareizas formas dzimumzīmes, nesimetriskas un/vai ar nelīdzenām malām vai nevienmērīgu nokrāsu, rekomendējam Jums nekavējoties apmeklēt dermatologu, lai veiktu profesionālo ādas veidojumu izmeklēšanu un lai pārliecinātos, ka tai nav ļaundabīga rakstura.

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ