Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

ERA ESTHETIC piedalījās izstādē Baltic Beauty 2019

No 8. līdz 10. novembrim Rīgā notika 15. starptautiskā skaistumkopšanas izstāde Baltic Beauty 2019. Šī lielākā skaistuma industrijas izstāde Baltijas valstīs tradicionāli pulcē vairāk nekā 300 dalībnieku no 20 valstīm un tūkstošiem apmeklētāju.

Klīnika ERA ESTHETIC ik gadu piedalās izstādē, iepazīstinot izstādes apmeklētājus ar novatoriskām skaistumkopšanas procedūrām, kā arī veicot bezmaksas dermatologu konsultācijas un ādas veidojumu dermatoskopisko izmeklēšanu ikvienam.

Jubilejas izstāde Baltic Beauty 2019 nebija izņēmums – ERA ESTHETIC stendā visas trīs izstādes dienas apmeklētājiem bija iespēja saņemt pieredzējušu dermatologu un kosmetologu konsultācijas, pārbaudīt dzimumzīmes un citus veidojumus, sastādīt ādas ārstēšanas un atjaunošanas plānu.

“Mūsdienu dzīves ritmā, kad ne vienmēr ir laiks apmeklēt ārstu, mēs uzskatām, ka ir īpaši svarīgi nodrošināt cilvēkiem iespēju savlaicīgi diagnosticēt ādas problēmas. Tas kādam palīdzēs novērst nopietnas veselības problēmas nākotnē. Galu galā onkoloģiskās ādas slimības agrīnā stadijā ļauj sevi veiksmīgi ārstēt – un savlaicīga diagnostika ir glābiņš šādiem pacientiem, ”saka klīnikas ERA ESTHETIC direktore Jūlija Jurgele.

BalticBeauty2019-EraEsthetic-stends BalticBeauty2019-EraEsthetic-stends- BalticBeauty-arstu-konsultacijas

Klīnikas ERA ESTHETIC stends bija ļoti populārs izstādes apmeklētāju vidū. Pēc tradīcijas ERA ESTHETIC gaidīs izstādes apmeklētājus arī nākamgad, izstādē Baltic Beauty 2020!

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ