Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

ERA ESTHETIC klīnikas ārsti piedalīsies Eiromelanomas nedēļā

Maijā Latvijā kārtējo reizi notiks Eiromelanomas nedēļa (Eiromelanomas diena). Tas ir laiks, kad ādas slimību profilaksei un diagnostikai tiek veltīta īpaša uzmanība. ERA ESTHETIC lāzerdermatoloģijas klīnika šīs kampaņas ietvaros 16.-18. maijā piedāvās bezmaksas ādas diagnostiku, kura savlaicīgas veikšanas gadījumā var izglābt pacienta dzīvi.

Eiropas Dermatoloģijas un Veneroloģijas Akadēmijas iniciatīva veikt ādas vēža agrīnas diagnostikas bezmaksas kampaņas sākās Eiropā 1999.gadā. Kopš tā laika šī tradīcija izplatījusies pa visu pasauli. Vienu reizi gadā dermatologi brīvprātīgi nodrošina iespēju cilvēkiem veikt savas ādas izmeklēšanu ar mērķi agrīni noteikt ādas audzēju klātbūtni.

Melanoma ir pasaulē izplatīta slimība, ādas audzēja veids, par kuru liecina daži ādas veidojumi (noteiktas formas un krāsas dzimumzīmes), un kura veidojas saules gaismas iedarbības vai biežu solāriju apmeklējumu rezultātā.

Latvija piedalās Eiromelanomas dienas kampaņās kopš 2008.gada. Šajos 9 gados ir atklāts liels skaits ļaundabīgo audzēju Latvijas iedzīvotājiem. Kampaņas organizatori atzīmē, ka Iedzīvotāju piesardzība ir ievērojami uzlabojusies. EuroMelanomas Latvija nacionālās kampaņas organizators ir biedrība Dermatologi pret ādas vēzi.

ERA ESTHETIC lāzerdermatoloģijas klīnika kārtējo reizi piedalīsies Eiromelanomas nedēļā un veiks bezmaksas ādas veidojumu diagnostiku š.g. 16., 17. un 18. maijā, pēc iepriekšējā pieraksta.
Lai pierakstītos uz ādas pārbaudi šajās dienās, zvaniet uz ERA ESTHETIC klīniku pa tālruni +371 25711117.

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ