Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Era Esthetic klīnika iestājusies Latvijas veselības tūrisma klasterī

Estētiskās medicīnas un lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic ir iestājusies Latvijas veselības tūrisma klasterī. Tas ir medicīnas iestāžu apvienojums, kas izveidots ar mērķi piedāvāt ārvalstu pacientiem un arī Latvijas iedzīvotājiem kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus. Latvijas veselības tūrisma klasteris apvieno sevī vairāk kā 60 biedrus.

Dalība Latvijas Veselības tūrisma klasterī sniedz iespēju uzlabot sadarbību starp veselības nozarē strādājošajiem uzņēmumiem un veikt kopīgas aktivitātes, darot medicīnas un tūrisma pakalpojumus pieejamākus kā vietējiem, tā ārvalstu tūristiem.

Latvijas Veselības tūrisma klastera darbības uzdevumi:
• Īstenot nozares mārketinga aktivitātes, lai kāpinātu eksporta pakalpojuma apjomu.
• Veicināt sadarbību starp medicīnas un tūrisma iestādēm to pakalpojumu sniegšanā.
• Veicināt sadarbību starp klastera dalībniekiem un augstskolām, veicināt sadarbību starp klastera dalībniekiem un zinātniskām institūcijām pētniecības un attīstības jomā.
• Sekmēt Latvijas medicīnas tūrisma attīstību un starptautisko sadarbību.

Era Esthetic lāzerdermatoloģijas klīnika strādā Baltijas tirgū jau 10 gadus, bet Latvijas tirgū – 4 gadus. Era Esthetic pieredze starptautiskajā un vietējā tirgū, atbilstība Latvijas veselības tūrisma klastera kvalitātes kritērijiem ļāvusi mūsu klīnikai kļūt par klastera biedru ar mērķi veiksmīgi turpināt savu attīstību Latvijā.

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ