Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Era Esthetic izstādē Expo Beauty 2020: bezmaksas ādas diagnostika un konsultācijas

7. un 8. martā klīnika ERA ESTHETIC piedalījās izstādē Expo Beauty 2020 Rīgā. Expo Beauty Meetup izstāžu koncepcija ir izbraukuma pasākumi populāros Latvijas galvaspilsētas tirdzniecības centros, lai informētu cilvēkus par skaistumkopšanas nozares mūsdienu iespējām.

Katru gadu Estētiskās un lāzermedicīnas klīnika ERA ESTHETIC piedalās šādās izstādēs, lai apmeklētājiem ne tikai pastāstītu par mūsdienu ādas ārstēšanas un atjaunošanas tehnoloģijām un metodēm, bet arī par svarīgiem informācijas un konsultāciju pasākumiem. Klīnikas stendā katru reizi notiek bezmaksas ārstu konsultācijas un ādas bojājumu diagnostika.

Mēs uzskatām šo tradīciju par ļoti noderīgu mūsu valsts iedzīvotājiem, it īpaši pavasarī, kad nepieciešams pievērst cilvēku uzmanību tam, cik svarīgi ir aizsargāt ādu no saules starojuma. UV starojuma iedarbība var izraisīt ļaundabīgas ādas slimības. Šādu slimību vai to iepriekšējo posmu savlaicīga diagnostika palīdz nodrošināt veiksmīgu ārstēšanu.

Ādas slimību un jaunveidojumu diagnostiku vienmēr var veikt arī estētiskās un lāzermedicīnas klīnikā ERA ESTHETIC (Rīgā – Valdemāra ielā 41; Jūrmalā – Jūras ielā 23/25) (Baltic Beach Hotel SPA).

ExpoBeauty-2020-  ExpoBeauty-2020  ExpoBeauty-2020--

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ