Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Era Esthetic ievieš jaunas aparātprocedūras Carita

Lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic papildināja savu pakalpjumu klāstu ar CARITA aparātprocedūrām sejas u ķermeņa kopšanai.

Mūsu klīnika piedāvā jaunu aparātprocedūru ķermeņa modelēšanai no leģendārā franču zīmola CARITA, kuru veic ar inovatīvu aparātu CINETIC LIFT EXPERT! Šī procedūra apvieno iedarbīgu CARITA kosmētiku ar trīm figūras korekcijas tehnoloģijām: gaismas terapiju, ultraskaņas masāžu un mikrostrāvām.

Sejas kopšanai ir izstrādātas CARITA programmas ar  atjaunojošu, mitrinošu, liftinga un pretiekaisuma efektu – dažādiem ādas tipiem.

Programa CARITA INTENSĪVĀ TIEVĒŠANA – tās ir procedūras ķermeņa slaidumam, ādas elastīgumam, ķermeņa muskuļu tonusam un efektīvai cīņai ar celulītu!

CARITA ir augstākās klases profesionāls kosmetoloģijas zīmols. Šīs kosmētikas efektivitāti tagad papildina arī mūsdienīgās tehnoloģijas skaistuma jomā, kas ir iekļautas ierīcē CINETIC LIFT EXPERT. Aparāts apvieno mikrostrāvu, gaismas terapijas un ultraskaņas spēku, sniedzot būtiskus ādas atjaunināšanas rezultātus.

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ