Ievadiet vismaz 3 simbolus
Ievadiet vismaz 3 simbolus
image/svg+xml
Pieteikties

Atvērta pirmā lāzerzobārstniecības klīnika Latvijā

2020. gada 7. oktobrī Latvijā tika atvērta pirmā lāzeru zobārstniecības klīnika ERA ESTHETIC DENTAL. Jaunā klīnika nodrošinās plašas zobu un mutes dobuma ārstēšanas procedūras ar pēdējās paaudzes tehnoloģijām.

Mutes dobuma slimību ārstēšanas tehnoloģija, izmantojot jaunās paaudzes lāzeru Fotona LightWalker AT S, pirmo reizi kļuva pieejama Latvijā – tagad pacienti var ne tikai nesāpīgi (un tāpēc bez anestēzijas) ārstēt dažādas zobu slimības, ieskaitot tik nopietnu slimību kā periodontīts, bet arī baudīt priekšrocības maigs zobu balināšana līdz 6 toņiem vienā piegājienā.

Covid-19 koronavīrusa pandēmijas laikā lāzera zobārstniecība ir daudz drošāka, jo tā ļauj izvairīties no rotējošu instrumentu lietošanas, kas tiek uzskatīti par galveno elpošanas ceļu infekciju pārnešanas riska faktoru.

LightWalker AT S lāzera sistēmas, kas apvieno divus jaudīgus lāzerus (Nd: Yag + Er: Yag), parādīšanos Latvijā burtiski var saukt par jaunu ēru zobārstniecībā.

Tagad pacientus var ārstēt ar nelielām sāpēm vai diskomfortu vai bez tām, un nav nepieciešama vietēja anestēzija. “Tas attiecas ne tikai uz parasto kariesu, bet arī uz ārstēšanu – nopietnu un sāpīgu slimību, kurā rodas iekaisums, kas noved pie zobu zaudēšanas,” atzīmē Dr. Med. Ieva Henkuzena, Era Esthetic Dental virsārste.

Dr.Med.IevaHenkuzena

Ir svarīgi atzīmēt, ka koronavīrusu pandēmijas apstākļos zobu lāzera ārstēšana ir drošāka nekā zobu ārstēšana. Tā kā rotējošos instrumentus lāzera lietošanas laikā neizmanto, baktērijas ārstēšanas laikā nepaaugstinās gaisā, turklāt visu procedūru laikā lāzers dezinficē apstrādātās zobu un mutes dobuma virsmas.

Jaunā zobu lāzera ārstēšanas tehnoloģija ir ļoti svarīga pacientiem no augsta riska grupām:

  • tiem, kas lieto asins atšķaidīšanas zāles, jo lāzers ir baktericīds un tā ārstēšana ir saistīta ar mazāku asins zudumu;
  • tiem, kas cieš no samazinātas imunitātes, jo ārstēšana ir nesāpīga un pēcoperācijas periodā nav jālieto zāles;
  • senioriem, kas cieš no vairākām sistēmiskām slimībām.

Turklāt jaunās lāzeru tehnoloģijas ir pilnīgi piemērojamas bērnu zobārstniecībā: pateicoties iespējai ārstēties bez sāpēm, vibrācijas un injekcijām, bērniem ir daudz mazāk bailes un negatīvas emocijas, kas vecākiem ļauj izvairīties no grūta lēmuma pieņemšanas par bērna zobu ārstēšanu vispārējā anestēzijā.

Jaunā lāzerzobārstniecības klīnika ERA ESTHETIC DENTAL atrodas Rīgas centrā, Jeruzalemes ielā 2/4. Klīnikas vietne – www.eradental.lv. Tālrunis pierakstiem – 25333303.

Lai uzzinātu vairāk informācijas, zvaniet:
Mājas lapu izstrādāja WordPress mājas lapu izstrāde un uzturēšana
Atpakaļ