alt

Lāzerdermatoloģija

Nagu sēnītes ārstēšana ar lāzeru

Lāzerterapija ir efektīvs un drošs veids nagu sēnītes ārstēšanai. Mūsu klīnikā ar mūsdienīga, jaudīga neodīma lāzera Candela Gentle Yag palīdzību Jūs varat droši, bez antibiotiku lietošanas, izārstēt šo nepatīkamo infekciju un iegūt veselus un skaistus nagus!

 

Pieteikties uz konsultāciju

Sēnīšu infekcija uz roku un kāju nagiem ir plaši izplatīta infekcijas slimība, kas izplatās gan tieša kontakta ceļā, gan netieši saskarē ar priekšmetiem, un, saskaņā ar statistikas datiem, skar apmēram 10 – 12 % cilvēku. Nagu sēnītes pazīmes ir zināmas. Tās ietver nagu plātnītes sabiezējumu, to struktūras un krāsas izmaiņas. Nagu sēnīšu infekcija var izplatīties uz apkārtējiem audiem, izraisot tajos sekundāru infekciju.

Ar nagu sēnīšu slimību viegli var inficēties sabiedriskās vietās, piemēram, baseinos, sporta ģērbtuvēs, pludmalē. Ja Jūs ievērojat sev šīs slimības simptomus, nepārdzīvojiet! Veiciet slimības diagnostiku, un, ja apstiprinās sēnīšu infekcija, vērsieties mūsu klīnikā. Pieredzējuši klīnikas ārsti ar mūsdienīgu lāzertehnoloģiju palīdzēs atrisināt šo problēmu bez medikamentu lietošanas, kuriem ir organismam kaitīgas blakusparādības.

Lāzerterapija ir efektīva un droša metode nagu sēnītes ārstēšanā, nelietojot medikamentus.

Kādas ir nagu sēnītes pazīmes?

Ja nagiem ir izmainīta, nevienmērīga krāsa, dzeltenas joslas, neviendabīga struktūra un sabiezējumi, nags sāk atdalīties no naga pamatnes, kļūst trausls un biezs, tās var būt nagu sēnītes pazīmes. Tomēr, lai apstiprinātu diagnozi, ir jāveic naga sēnīšu infekcijas diagnostika.

Paliekot vecākam, risks saslimt ar sēnīšu infekciju pieaug. Riska grupā ietilpst arī sportisti un cilvēki, kuri apmeklē baseinu, pirtis vai citas sabiedriskas vietas, kur nepieciešams pārvietoties ar basām kājām. Lielāks risks saslimt ar nagu sēnīšu infekciju ir arī cilvēkiem, kuri slimo ar cukura diabētu vai kuriem ir imūnsupresija.

nagu_senite

Nagu sēnīšu diagnostika

Nagu sēnīti var izraisīt kāda no trim sēnīšu grupām – dermatofīti, rauga sēnītes (Candida) vai pelējuma sēnītes (Aspergillus, Scytalidium, Scopulariopsis).

Lai noteiktu vai Jums ir sēnīšu infekcija, vai nagu izmaiņas ir saistītas ar citiem iemesliem, ir nepieciešams veikt nagu izmeklēšanu:
• nagu nokasījuma mikroskopisko izmeklēšanu vai
• bakterioloģisko nagu nokasījumu izmeklēšanu, veicot uzsējumu.

Laboratoriskajām analīzēm paņem paraugu no naga brīvās malas virspuses, sabiezējuma zem naga un, ja nepieciešams, no apkārtējās ādas. Šī procedūra ir absolūti nesāpīga.

Pirms nagu sēnītes ārstēšanas ar lāzerterapiju, ārstam ir jāpārliecinās, ka pacientam patiešām ir
šī slimība. Tāpēc pierakstoties uz procedūru ir vēlams, lai būtu diagnostikas rezultāti. Ja laboratoriskie izmeklējumi vēl nav veikti, ārsts izrakstīs Jums nosūtījumu nagu sēnīšu diagnostikai.

Kā var izārstēt nagu sēnīti ar lāzeru?

Nagu sēnītes ārstēšana ar lāzerterapiju ir droša un ātra procedūra, un pēc tās nav nepieciešams rehabilitācijas periods. Pirmie terapijas rezultāti parādās pēc trim mēnešiem, bet pilnīga nagu plāksnītes atjaunošanās notiek 9 līdz 12 mēnešu laikā.

Lai iegūtu vislabāko rezultātu, ārsts paskaidros, kā pēc procedūras, mājas apstākļos, pareizi kopt ādu un nagus.

Era Esthetic klīnikā nagu sēnītes ārstēšanu veic ar jaunākās paaudzes lāzeriekārtu – Gentle YAG, kuru ražo vadošais medicīnisko iekārtu uzņēmums Syneron-Candela.

GentleYAG-laser

Cik procedūru nepieciešams veikt?

Lai iegūtu labus rezultātus, nagus sēnītes ārstēšanai ar lāzerterapiju, parasti ir nepieciešams veikt 3 līdz 4 procedūras.

Nagu sēnītes ārstēšana ar lāzeru

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Nagu sēnītes ārstēšana (abu kāju nagi)
75.00
Nagu sēnītes ārstēšana (viens nags)
15.00
Nagu sēnītes ārstēšana (kājas īkšķa nags)
22.00