Ķirurģija, reģeneratīvā medicīna, ginekoloģija

Lāzerterapija sievietes intīmajai veselībai – СО2Re Intima

Piedāvājam mūsdienīgu lāzerprocedūru sieviešu intīmajai veselībai un komfortam! Intīmā atjaunošana ar lāzeru ir efektīva lāzerprocedūra sieviešu fizioloģisko un estētisko problēmu ārstēšanai – ar pēdējās paaudzes lāzeru CO2Re Intima.
Terapija ar lāzeru CO2Re Intima nodrošina vulvas un maksts gļotādas atrofijas ārstēšanu, ārējo dzimumorgānu estētiskā izskata uzlabošanu un seksuālas dzīves uzlabošanu.

Pieteikties uz konsultāciju

Sieviešu intīmā labsajūta

Maksts tonusa zudums var būt dzemdību un novecošanās procesa rezultāts. Ar laiku maksts sieniņa, kas satur kolagēna šķiedras, var izstiepties un zaudēt audu tonusu un elastību. Nevēlamus uztraukumus var radīt arī urīna noplūde šķaudīšanas vai klepošanas laikā, jo maksts tonuss ir zudis.

Daudzas sievietes ar laiku piedzīvo arī nevēlamas pigmentācijas izmaiņas ārējo dzimumorgānu zonā. Dzimumakts var kļūt sāpīgs, rasties nieze vai dedzinoša sajūta dzimumorgānu zonā. Tas saistīts ar to, ka samazinātais estrogēna līmenis samazina maksts lubrikāciju.

Visas šīs sieviešu intīmas veselības problēmas šodien ir iespējams novērst bez ķirurģiskas iejaukšanās – ar mūsdienīgu lāzeru CO2RE Intima!

core_intima_logo

Indikācijas intīmajai atjaunošanai ar CO2RE lāzeru

• Samazināts dzimumorgānu muskuļu tonuss pēcdzemdību periodā.
• Samazināta seksuālā jutība.
• Vulvovaginīts, kuru pavada nieze, dedzināšana, sausums.
• Vecuma izmaiņas ārējā dzimumorgānos, hiperpigmentācija;
• Urīna nesaturēšana;
• Dyspareunia (sāpīgs dzimumakts).

CO2RE Intima procedūru priekšrocības

• Droša, ātra un ērta ambulatorā procedūra.
• Nesapīga, neķirurģiskā metode.
• “Pusdienas pārtraukuma” procedūra (ilgst līdz 30 minūtēm).
• Simptomu mazināšana jau pēc pirmās procedūras.

co2re-intima_treatment

Kā notiek ārstēšana ar lāzeru CO2RE Intima?

CO2RE Intima ir mūsdienīgs frakcionētais lāzers no uzņēmuma Syneron-Candela (ASV), kas ir starptautiskā medicīnas tehnoloģiju tirgus līderis.

CO2RE Intima lāzera procedūra ir vienkārša neķirurģiska manipulācija. Ārsts pārraida saudzīgu lāzera enerģiju uz maksts sieniņu, stimulējot tās reģenerāciju un uzlabojot mitruma līmeni maksts kanālā.

Lāzera gaismas ietekmē tiek pārveidotas audu šķiedras, atjaunojot elastību un formu. Procedūra nodrošina tūlītēju un ilgtermiņa atvieglojumu nesāpīgā, neķirurģiskā un drošā veidā.

 

Kāda ir CO2RE lāzera ārstnieciskā iedarbība?

1. Ārstējot vaginālās elastības samazināšanos

Lāzera izdalīto enerģiju absorbē maksts gļotādas audi vai ārējo dzimumorgānu šūnas, kurās tiek stimulēta kolagēna ražošana, tādejādi palīdzot atjaunot dabīgo nokrāsu, elastību un sākotnējo izskatu, tādējādi uzlabojot maksts kanāla elastību.

2. Ārstējot maksts gļotādas atrofiju

CO2RE Intima lāzers efektīvi ārstē maksts gļotādas atrofiju, kurai ir raksturīgi epitēlija retināšanās un maksts gļotādas sausums. Jau pēc pirmās lāzerprocedūras var redzēt pozitīvas izmaiņas vagīnas epitēlijā, kas baro maksts sienu un aizsargā pret infekcijas izraisošām baktērijām un sēnīšu vairošanās. Bez tam pēc procedūras uzlabojas saistaudu struktūra, tiek stimulēta jaunu kapilāru sintēze un uzlabojas asinsrite.

3. Ārstējot maksts relaksācijas sindromu

Pēc dzemdībām samazinās maksts jutīgums un elastība. Laika gaitā maksts priekštelpas siena un kolagēna šķiedras izstiepjas, samazinot to elastību. Lāzerprocedūra stimulē kolagēna sintēzi, atjauno audu elastību, nostiprina maksts priekštelpas sienu.

Lāzers CO2RE Intima paredzēts tieši ginokoloģiskajām procedūrām – sieviešu zonu ārstēšanai, atjaunošani un korekcijai. Procedūras tiek veiktas ar steriliem vienreizējiem uzgaļiem, nodrošinot maksimālu procedūras drošību un efektivitāti.

CO2Re-Intima-procedura
Kāds ir lāzerterapijas kurss?

Pilnvērtīgai ārstēšanai nepieciešams 3 procedūru kurss ar 3-4 nedēļu intervālu.

Pirms procedūras klīnikas ginekologs pārbaudīs Jūsu veselību un izveidos Jums piemērotu ārstēšanas plānu.

Maksimālais efekts parasti tiek sasniegts 1,5 mēneša laikā pēc kursa beigām. Praktiski visām pacientēm intīmo zonu stāvoklis un simptomi uzlabojas jau pēc pirmās procedūras.

Nākotnē ir ieteicams reizi gadā veikt vienu lāzerprocedūru, lai saglabātu sasniegto rezultātu. To var izdarīt ātri un ērti ikgadējā pārbaudē pie ginekologa mūsu klīnikā.

Ar ko ārstēšana ar CO2RE Intima atšķiras no citām metodēm?

CO2RE Intima ir jaunākās paaudzes CO2RE lāzeru modulis, kas iedarbojas uz visām trim intīmajām sieviešu zonām (ārējā, iekšējā zona un ieejas maksts). Tāpēc procedūra sniedz sievietei vienlaicīgi gan funkcionālos, gan estētiskus uzlabojumus.

CO2RE Intima tehnoloģijas pamatā ir CO2 lāzera spēja atjaunot ādas audu elastību. Tehnoloģija CO2 nodrošina ārstiem iespēju vienlaicīgi gan atjaunot ādas audu slāņus dziļākā līmenī nekā citi lāzeri, gan nodrošināt ārstam maksimālu kontroli par procedūras intensitāti, ablācijas formu un dziļumu, kad nosaka efektīvākus un drošākus procedūras rezultātus.

CO2RE Intima lāzers ir atzīts par zelta standartu intīmā lāzerterapijā, ārstējot estētiskos un fizioloģiskus traucējumus. 

Vai CO2RE Intima procedūra ir sāpīga?

Pati procedūra ir nesāpīga. Dažas pacientes pirmās procedūras laikā maksts sausuma dēļ ziņo par vieglu diskomfortu, kas saistīts ar lāzera uzgaļa ievietošanu makstī.

Vai tas ir droši?

CO2RE Intima piedāvā risinājumus dažādu intīmās estētikas procedūru veikšanai. Procedūras ir drošas un efektīvas, ar vieglu diskomfortu vai vispār bez diskomforta, kā arī īsu atveseļošanās laiku.

co2re-intima-results-diagram_orig

Izmeklējumi pirms procedūras

Pirms sākt lāzerterapijas kursu, jums nepieciešams pierakstīties uz iepriekšējo konsultāciju pie ginekologa mūsu klīnikā. Konsultācijas laikā var veikt arī visas nepieciešamās pārbaudes pirms ārstēšanas. Jūs varat iesniegt ginekologam arī gatavus testa rezultātus (ja to termiņš atbilst zemāk):

• Onkocitoloģijas uztriepes analīze (ne vēlāk kā 1 gads pirms procedūras).
• Maza iegurņa ultraskaņas izmeklēšana (1 mēnesis pirms procedūras).
• Uztriepes uz maksts floru un vispārējs urīna tests (ne vēlāk kā 1 nedēļu pirms procedūras).

Kontrindikācijas lāzerterapijai intīmajās zonās

• Maksts vai iegurņa zonā veiktas ķirurģiskās procedūras pēdējo 12 mēnešu laikā.
• Implanti, diegi procedūras zonā.
• Akūtā dzimumorgānu herpes infekcijas forma.
• Urīnceļu, iegurņa orgānu infekcija.
• Onkoloģiskās slimības un tā aktīvā ārstēšana pēdējo 5 gadu laikā.
• Melanoma, displāzijas nevusi procedūras zonā.
• Asinsrites traucējumi
• Asiņošana no dzimumorgāniem.
• Epilepsija.
• Grūtniecība.
• Antikoagulantu lietošana.
• Pavadslimības, piemēram, cukura diabēts, autoimūnas slimības.
• Isotretinoīna lietošana pēdējo 6 mēnešu laikā.
• Glikokortikoīdu lietošana pēdējo 6 mēnešu laikā.

Sagatavošanās procedūrai ar CO2Re Intima

• Aktīvās dzimumorgānu herpes infekcijas gadījumā, pēc ārsta ieteikuma pirms lāzerterapijas var tikt nozīmēta pretvīrusu profilaktiskā terapija.
• Matiņiem procedūras veikšanās zonās dienu pirms procedūras jābūt noskūtiem (tos nevar depilēt ar vasku vai citām ķīmiskas depilācijas metodēm).
• Izvairieties no antikoagulantu lietošanas terapijas laikā, jo tie palielina asinsizplūdumu rašanās varbūtību.

Ginekologa-konsultacija

Pierakstieties uz konsultāciju pie ginekologa mūsu klīnikā, lai uzzinātu vairāk par procedūru, tās gaitu un iespējām!

Lāzerterapija sievietes intīmajai veselībai - СО2Re Intima

PROCEDŪRA, APSTRĀDES ZONA
EUR
Ginekologa konsultācija
50.00
Iekšējās un ārējās intīmzonu korekcija ar lāzeru
349,00
Iepazīšanas cena -20%!
279,20
skatīt visas

AKCIJAS