Atsauksmes no mūsu klientiem

Aivars Dravenieks

Izsaku pateicību par labu darbu klīnikas ārstei-dermatoloģei Annai Sviridovai un administratorei Ilzei Špariņai .
Dr.Sviridova ne tikai ļoti profesionāli noteica diagnozi un ļoti kvalitatīvi un ātri veica manipulācijas, bet arī ārkārtīgi iejūtīgi izturējās - bija ļoti laipna, skaidroja notiekošo, brīdināja par iespējamām sāpēm (kuru viņas prasmīgās rīcības dēļ nebija), kā arī deva lietišķus ieteikumus atveseļošanās posmam un savu tālruņa Nr. konsultācijai ārkārtas gadījumā. Atveseļošanās notiek normāli pēc viņas prognozes, komplikāciju nav.
Administrātore Ilze Špariņa bija ļoti lietišķa, pieklājīga un izcili laipna gan pierakstīšanās posmā, gan apmeklējuma laikā!

Paldies!

Ar cieņu,
pacients Aivars Dravenieks

Ligita no Talsiem

Paldies par jauko apkalpošanu. Liels paldies Dr.Rutkovskai un administratorei Madarai. Arī turpmāk izmantošu Jūsu pakalpojumus!

Ārija no Kuldigas

Patiess prieks par jauko apkalpošanu, paldies Jums par to, amosfēra vienkārši grandioza. Pateicos Dr.Santai par profesionalitāti un administratorīti par attieksmi. Paldies, jo šādu attieksmi Rīgā neesmu baudījusi. Paldies!

Maija

Liels paldies Era Esthetic un tās jaukajai komandai – īpaši dakterei Santai un administratorei Ilzei. Arī turpmāk izmantošu klīnikas pakalpojumus!

Olga

Jūsu klīnika sagādāja man patīkamus pārsteigumus!  Šāda līmeņa serviss un komforts medicīnas pakalpojumu sfērā ir retums! Paldies! Noteikti atgriezīšos pie jums!

Citas atsauksmes

atstāt atsauksmes

augšupielādēt foto

Jūsu atsauksme ir nosūtīts. Paldies.

Radusies kļūda. Mēģiniet vēlreiz :(

Sūtīt